reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No w sumie racja, lekarz wziąłby pod uwagę to, że kp i wszystko dałoby się połączyć. W sumie racja, trzeba myśleć pozytywnie i jutro zobaczymy jak z jej wagą, jestem bardzo ciekawa ile przybrała przez ten miesiąc i racja, gdyby się nie najadala to byłaby niespokojna cały dzień, a normalnie się zachowuje, je po prostu czesciej niż zwykle i to może jakiś skok rozwojowy, ale tak to śpi, nie płacze bez powodu tylko wiadomo jak już jej się znudzi leżenie, zabawy albo narobi w pampersa to wtedy daje znać płaczek i grymasem.
Właśnie nie przeszkadza mi to jakoś bardzo mocno, że odrzuciła butle, ale niepokoi, że jednsk jak będę musiała gdziekolwiek nawet na minimum 2 h wyjść to jak wtedy Bartek ją nakarmi [emoji39][emoji54] chyba mu cycka przeszczepie jednego haha będziemy mieć po jednym na osobę i gitara.
Czasami po prostu psychicznie lepiej bym się czuła mając świadomośc, że akceptuje butle, bo chociażby wyjście na spacer byłoby spokojniejsze bez nakręcania się albo nawet i może za miesiąc mogłabym zostawić u teściowej na 4 h i bysmy mogli pójść do kina i na kolacje gdzieś [emoji16]
a o tym nie pomyślałam, to taki specjalny kubeczek do karmienia niemowlaków?
Myślę że się najada skoro taka grzeczna i chyba widzisz że rośnie [emoji39]
Co do butli ćwicz ja jakoś po troszkę , może akurat :)
U mnie był już epizod gdzie cieszyłam się że Olek je z butli. Zapalenie piersi , przestało mi lecieć mleko i cały dzień , naprawdę cały wisialam na laktatorze a mały jadł zapasy .. i wtedy też nocna podróż do lekarza po antybiotyk ;) ale oby was nie spotykały takie rewelacje bo ja mam traumę z tego wielkiego wydarzenia [emoji849][emoji849]
Michasia to samo :/ od kilku dni nic tylko usypianiena rekach i non stop na rece.. nawet jakna chwile ja poloze juz jest ryk..
U nas też ;)
 
reklama
Oglądałyście film " Tully"? O nocnej opiekunce do niemowlaka? Ogólnie przez większość filmu byłam znudzona ale pod koniec jak już się wszystko wyjaśniło (albo dopiero ja zczailam o co chodzi) zrobił na mnie wrażenie :)
 
Na spacerach coś tam wypije tzn z 30 ml. W domu w ogóle nie chce butli.. nawet nie wiem jak miałabym ją przyzwyczaić do picia z butelki :/ no właśnie wiem. Ja rzadko kiedy choruje, ale tak jak mówisz różnie może być. I tak mam stresa przez to, że ona tak często je to mam właśnie schizy, że może się nie najada moim mlekiem. Dlatego staram się jesc porządnie, pic dużo i pije takie coś na laktację lactosan czy jakoś tak. Nawet nie wiem czy ona dobrze przybiera na wadze, bo ostatni raz była ważona miesiąc temu i jutro u teściów na obiedzie jak będę to wejdę najpierw ja na wage i później z nią oczywiście rozbiorę ją do zero żeby tak mniej więcej wiedzieć czy jest ok i mieć mniej stresu. Miała 4,220 wiec gdyby jakoś z 5 kg było to bym się nie bała o ta sytość mleka itd
A może zmień butelkę?
 
reklama
Do góry