reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć Mamusie i wszystkie malusie Skarbeczki :*
pamiętacie mnie jeszcze czy już zostałam wyrzucona w otchłań zapomnienia? :p
Podczytuję Was znów od jakiegoś czasu i może wrócę do Was i zacznę znów coś wypisywać :p U nas już drugi miesiąc walki o kp. Dziś już mamy 3 dzień na samej piersi, więc może się uda w końcu pożegnać z mm. Miki podnosi główkę, pcha rączki do buźki i ogólnie jest bardzo kochanym syneczkiem <3 W czwartek czeka nas szczepienie i jeszcze wciąż nie wiemy, którą opcję wybrać... ale już trzeba podjąć decyzję.
Śliczne te Wasze maluszki wszystkie i jak rosną szybko! No cudeńska maluteńkie :)
Kurcze ... teraz patrzę że małej ciemieniucha wychodzi .. ehhh a myślałam że tym razem może nas to ominie .. muszę zacząć czymś już smarować . Chyba pisalysvie że to z ziaji dobre ?
Kochana, nas też niedawno zaatakowała ciemieniucha i szybko się jej pozbyliśmy. Smarowaliśmy Małemu tak z 10 min prze kąpielą główkę oliwką i w trakcie kąpieli myłam mu główkę emolientem do kąpieli. I po 3 dniach już było duuużo lepiej :) Może i u Was się sprawdzi ten sposób :)

A tę gó**oburzę już skończcie i dajcie se na luz Laseczki :) To ma być przyjazne miejsce, a nie jakiś pole bitwy ;) nie warto psuć atmosfery, którą tyle czasu budowałyście ;)
 
reklama
Mogłabyś to zrobić po prostu bardziej uprzejmie, bo nic Tobie złego nie zrobiłam, a zachowujesz się tak jakbym Ci krzywde zrobiła kiedykolwiek. Mam po prostu imię.. a cała Twoja wypowiedz zabrzmiała jak atak i kpina w moim kierunku. Ale pewnie nie zdążyłaś go zapamiętać, bo zbyt często nie widze żebyś się udzielała. Chyba, że popełnię jakiś błąd w treści to wtedy nagle hop. I nie każe mówić „Pani”, bo jestem i tak młodsza od każdej z Was.
Jestem tylko człowiekiem i miałam prawo źle rozumować. To nie upoważnia Ciebie do takiego zachowania jak teraz i obrażania, sle jak widać tak już masz. Nie wszyscy są złośliwi, więc nie tłumacz się. A Ty możesz po prostu nie patrzeć na moje posty jeśli tak Ciebie bolą i krzywde sprawiam Twemu intelektowi, który jest jak mniemam na najwyższym poziomie skoro tak kpisz z mojej osoby.

I ja już kończę temat.. niepotrzebny stres tylko.
Wyobraź sobie że nie siedzę 24 godziny na dobę na forum więc nie wiem jak masz na imię. Czytam je od czasu do czasu. Wybacz jeśli odebrałaś to jako atak, ale nie mam zamiaru być sztucznie uprzejma i zmieniać ton mojej wypowiedzi bo mam taki charakter a nie inny. Każdy Ci zwraca uwagę a Ty brniesz dalej w swoje nawet jak już pojmiesz że mówisz źle. Ale już się do tego przyznać za bardzo nie potrafisz. Takie jest moje zdanie.

Ojoj coś widzę burzę na horyzoncie A naszym forum:D

Ja po wizycie u pediatry. Ten tłuszcz w kale oznacza niedojrzały układ trawienny. Mam dalej być na diecie bezmlecznej,włączyć kolzym. I czekać... Raz na jakiś czas mogę zjeść trochę masła, sera,twarifu:D także szarlotka na kruchym cieście w weekend bedzie:D

Widzę że humor odrazu lepszy :D
 
Wyobraź sobie że nie siedzę 24 godziny na dobę na forum więc nie wiem jak masz na imię. Czytam je od czasu do czasu. Wybacz jeśli odebrałaś to jako atak, ale nie mam zamiaru być sztucznie uprzejma i zmieniać ton mojej wypowiedzi bo mam taki charakter a nie inny. Każdy Ci zwraca uwagę a Ty brniesz dalej w swoje nawet jak już pojmiesz że mówisz źle. Ale już się do tego przyznać za bardzo nie potrafisz. Takie jest moje zdanie.



Widzę że humor odrazu lepszy :D
No Ooo...o jednak co kruche ciasto na maśle to na masle:D robilam na margarynie i to nie to samo:p ale teraz patrzę i znowu jakaś dziwna kupa... No nic,najważniejsze że brzuszek nie boli....
 
Dzisiaj użyje próbki ziajki a potem najwyżej kupię całe opakowanie jakoś koło 10 zł . Kiedys synkowi kupiłam emolium ponad 40 zł a efektów nie było jakiś :)

Może jeszcze pojawiać się nawet gdy dziecko ma pół roku, rok nie ma reguły :) mój synek jak miał to jeszcze się pojawiala co raz i lewdo 3 lata skończył i jakieś minimalne pozostałości miał :)
O widzisz a miałam nowego kremiku się pozbyć. W takim razie chowam , niech czeka :p
 
Dziękujemy [emoji5][emoji5] zawsze mnie bawi to jak do nas ktoś na spacerku zagada i mała ma różowy kocyk, czapkę itd a pytanie „chłopczyk czy dziewczynka?” [emoji23][emoji23][emoji23] może dlatego, że taka podobna do Bartka to mylą płeć
Nie tylko i was tak. Ja w dodatku mam różowy wózek i jest to samo pytanie [emoji23] zacznę mówić : chłopiec [emoji16]
 
reklama
Fakt [emoji16][emoji16] czyli jak planuje rozszerzać dietę małej od 5 miesiąca to już od grudnia tak w połowie mogę jej podać pierwsza zmiksowana marcheweczke itd? Czy za wcześnie ?
Czy lepiej poczekać do skończonego 5 miesiąca i zaczętego 6 miesiąca i w styczniu dopiero?
Ja zacznę podawać na początku grudnia. To będzie zaczęty 5 miesiąc :)
 
Do góry