reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
W sobotę mamy chrzciny Lenki, takie ubranko kupiłam, nie mogę się doczekać aż ja w to ubiorę, mam nadzieje, ze rozmiar będzie okej, jest na 68, niby nosi jeszcze 62, ale już raczej nie długo :p
IMG_0938.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0938.JPG
    IMG_0938.JPG
    2,3 MB · Wyświetleń: 332
U mnie ćwiczyliśmy w taki sposób, że jak leżał na plecach albo na brzuszku to dawaliśmy książeczki kontrastowe i zabawki na tą "słabszą" stronę. Jeśli mimowolnie przekręcał, to na upartego główkę mu się dawało na tą właściwą stronę i tak milion razy. Na początku była tragedia. Teraz już robi to sam. W poniedziałek idziemy do lekarza, więc zobaczymy co powie..ćwiczyliśmy dwa tygodnie, dzień w dzień po kilka razy. Na przewijaku to samo robiliśmy [emoji4]
A jakie cwiczenia dały efekt?
Takie, jak pisałam wcześniej [emoji16]
 
Ja mam po synku karuzelke z fisher price taka z projektorem i pilotem , ale jeszcze nie zamontowaliamy jej bo nie mamy gdzie , łóżeczko dopiero kupię listopad/grudzień . Mała śpi w kołysce i tam ma już karuzelke z msiami , są mrugające światełka , światełko taka lampeczka , 3 melodie , uwielbia patrzeć na misie czasem aż piszczy i liga nóżkami rączkami Screenshot_20181008-135710.jpg IMG_20181008_161433.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181008-135710.jpg
    Screenshot_20181008-135710.jpg
    260,9 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_20181008_161433.jpg
    IMG_20181008_161433.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 90
reklama
W sobotę mamy chrzciny Lenki, takie ubranko kupiłam, nie mogę się doczekać aż ja w to ubiorę, mam nadzieje, ze rozmiar będzie okej, jest na 68, niby nosi jeszcze 62, ale już raczej nie długo :p
Zobacz załącznik 905582
Jak dla księżniczki. Szkoda , że w kościele nikt nie zobaczy bo zimno i trzeba ubrac cieplutko. Dlatego ja chrzczę na wiosnę żeby było mniej do ubrania :p
 
Do góry