reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mnie się podobta, jest piękna ♥️
Cena z kosmosu ale podejrzewam ze i tak kupie hehe :)
Gra, święci, można z niej zrobić samą matę, do tego ma kolorowe piłeczki do zabawy no cudo:)
 

Załączniki

  • i-bright-starts-plac-zabaw-slonik-pink-z-pileczkami-bs10786.jpg
    i-bright-starts-plac-zabaw-slonik-pink-z-pileczkami-bs10786.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 117
Dziewczyny czym smarujecie buźki dzieci? Moja ma jakaś sucha, szorstka. Nie mówiąc już o ciemieniuszce, która zrobiła jej się na brwiach i między nimi, ale tu walczymy z oliwka. Chyba, ze macie jakies inne sprawdzone sposoby?
Ja mam próbkę sprayu o konsystencji oliwki i smaruję małemu brwi a za parę minut przecieram dość mocno mokrą tetrową pieluchą. Schodzi :)
 
Dziewczyny czym smarujecie buźki dzieci? Moja ma jakaś sucha, szorstka. Nie mówiąc już o ciemieniuszce, która zrobiła jej się na brwiach i między nimi, ale tu walczymy z oliwka. Chyba, ze macie jakies inne sprawdzone sposoby?
U nas na ciemieniuchę na brwiach pomogła wazelina. Smarowałam i po 2,3 godzinach ścierałam pielucha tetrowa. 3 smarowania i byli po ciemieniuszce.
 
Dziewczyny czy któraś z Was pije słód jęczmienny w postaci syropu albo rozpuszcza proszek w płynie? Nie mówię o femaltikerze, piwie bez % czy innych specyfikach chodzi mi o naturalny słód na pobudzenie laktacji. Jest duuuzo tańszy od ********** i podejrzewam, że zdrowszy. Muszę sobie coś kupić bo mam wrażenie że pod wieczór mam za mało pokarmu i mała się mega stresuje jak mleko nie leci jej strumieniem :O możliwe, że to jakiś skok rozwojowy, ale potrafi mi wisieć na cycku od godziny 18-21 non stop i wiadomo, że po pewnym czasie wiele z niego nie wycycka:O i tak od 3 dni.
 
reklama
Do góry