reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny czym smarujecie buźki dzieci? Moja ma jakaś sucha, szorstka. Nie mówiąc już o ciemieniuszce, która zrobiła jej się na brwiach i między nimi, ale tu walczymy z oliwka. Chyba, ze macie jakies inne sprawdzone sposoby?
Buzka smaruje balsamem lipikar z la roche posey, ale ona ma szorstka prawdopodobnie skaza. Ciemoeniucha na braciach snarowalam bepanthenem, A później zdrapywakam;) n głowę psikalam oliwka baby Cup czy jakoś tak z Rossmanna,ale jednak szampon z ziaji daje lepiej radę jak dziewczyny kiedyś pisaly;) parę dni już stosuje i jest znaczna poprawa. Swoją drogą,wg mojego lekarza ciemoeniucha duża i na brwiach świadczą o alergii...
 
Dziewczyny czy któraś z Was pije słód jęczmienny w postaci syropu albo rozpuszcza proszek w płynie? Nie mówię o femaltikerze, piwie bez % czy innych specyfikach chodzi mi o naturalny słód na pobudzenie laktacji. Jest duuuzo tańszy od ********** i podejrzewam, że zdrowszy. Muszę sobie coś kupić bo mam wrażenie że pod wieczór mam za mało pokarmu i mała się mega stresuje jak mleko nie leci jej strumieniem :O możliwe, że to jakiś skok rozwojowy, ale potrafi mi wisieć na cycku od godziny 18-21 non stop i wiadomo, że po pewnym czasie wiele z niego nie wycycka:O i tak od 3 dni.
Obstawiam skok bo twoja ma chyba 5 tygodni z tego co pamiętam.
Ten słód też bym sobie kupiła. Na razie nie ma potrzeby ale na przyszłość. Gdzie to kupić?
 
Dziękuje dziewczyny :) No ja tak oliwka robię i później przecieram pieucha na mokro ta ciemieniuche. A twarz tez balsamem, ale może jakiś beznadziejny jest, poszukam czegoś lepszego :p
@Mikasa7 alergia? Ale na alergia powinny być chyba jeszcze jakies objawy czy tylko to? Jak nie będzie schodziło to zapytam pediatry przy kolejnej wizycie.
 

Załączniki

  • IMG_20181006_142047_HDR.jpg
    IMG_20181006_142047_HDR.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 153
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
 
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
Ja mam taka Link do: Fisher Price KARUZELA Z MISIAMI PROJEKTOR CDN41 i jestem z niej bardzo zadowolona muzyka mila dla uszu do tego szelest lisci moj syn lubi przy tym usypiac i szum. A do tego misie sie kreca moj sobie upatrzyl niebieskiego i go lapie i do tego projektor z gwiazdami super sprawa i ten nawet tanszy bo ja jak zamawialam to placilam cos kolo 200 zl :)
 
reklama
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
My Tiny love bez projektora ale muzyka bardzo dobra do usypiania:))
 

Załączniki

  • IMG_20181008_125052.jpg
    IMG_20181008_125052.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 86
  • IMG_20181008_125036.jpg
    IMG_20181008_125036.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 85
Do góry