reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Urodziłam. Bodajże 22.30. Michał ma 3250g, 55 cm. Do 9 cm rodziłam sn. O 22 zdecydowano o cc. Na porodówkę trafiłam w końcu ok. 17. Nie miałam już siły chyba, mały tracił tętno, co jakiś czas. Tzn spadało mu. Mimo wszystko ma 10/10. Mój mąż jest kochany.. Bez niego nie dałabym rady.
Miałam znieczulenie! Oczywiście jeszcze na porodówce. Dziękuję, że to wymyślili[emoji16] Bardzo szybko poszło rozwarcie z 5 do 9. Myślałam, że umrę[emoji85][emoji85][emoji85] położne genialne i cierpliwe. Tetaz idę spać, dopóki morfina działa[emoji23]
Gratulacje. Zdrowka
 
reklama
Ja wczoraj wieczorem poprosiłam o cos na sen. Dala mi jaka syrop i splam jak zabita, nie bylo to relanium tylko jakas slona woda. Mnie położyli na sali przedłużonego pobtu bo na patologii nie ma miejsc. Nudno tylko 5sal prawie pustych, nic się nie dzieje, żadna nie rodzi.
Jak coś takiego dostałam przed cc [emoji23]
 
Dziewczyny te same chusteczki które można moczyc w zwykłej przegotowanej wodzie co są w Rossmann teraz będą w Lidl tylko nie w folii a w pudełku :) ale to to samo :) te bawełniane :)
Screenshot_20180814-083711.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180814-083711.jpg
    Screenshot_20180814-083711.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 425
No to dzieje się, powodzenia! Trzymam kciuki ;*

Ciekawa jestem czy u mnie coś się dzieje od dwóch dni mam dosyc mocne bole na dole brzucha, wczoraj nie wiedziałam czy wg robic zastrzyk, wiec poszłam pod prysznic. Ale ostatecznie stwierdziłam, ze robimy i idziemy spac, w nocy co chwile sie budziłam. Teraz dalej czuje, powoli mogłoby się coś rozkręcać :)
 
Dziewczyny, jeśli moja mama chce iść na spacer z Filipem i ja chcę odciągnąć swoje mleko dla niego, to jak to zrobić? Odciągnąć np 1h przed spacerem i włożyć od razu do termoopakowania czy mogę odciągnąć wcześniej, włożyć do lodówki, przed samym spacerem podgrzać w podgrzewaczu i wtedy włożyć do termoopakowania? [emoji14]
 
Dziewczyny, jeśli moja mama chce iść na spacer z Filipem i ja chcę odciągnąć swoje mleko dla niego, to jak to zrobić? Odciągnąć np 1h przed spacerem i włożyć od razu do termoopakowania czy mogę odciągnąć wcześniej, włożyć do lodówki, przed samym spacerem podgrzać w podgrzewaczu i wtedy włożyć do termoopakowania? [emoji14]
Mimo wszystko lepiej na świeżo :* odgrzane już będzie mogło mniej stać niż świeżo odciagniete.
 
reklama
Pokarm jednak mam ale bardzo mało, dlatego dokarmiamy go mlekiem modyfikowanym.
Jak Wy radzicie sobie w nocy ze snem? Ja ciągle śpię na czuwaniu, boję się żeby małemu się nie ulalo, nie zakrztusil się albo jeszcze nie wiadomo co. Przez to się strasznie nie wysypiam bo śpię w stresie :(
Ja jakoś od razu dobrze spałam, może dlatego, że byłam mega zmęczona pierwsze dni po porodzie. Ja jak policzyłam to śpię łącznie po 7-7,5h więc jest nieźle.
Nie wiem co Ci podpowiedzieć, nie da się przecież tak powiedzieć wyluzuj się.
 
Do góry