reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Korzystając z okazji że dorwalam się do forum - czy Wasze maluchy też strzelaja "bąki z kleksem"?. Często synek popierduje ostro a potem w pieluszce nie ma takiej typowej kupy tylko jest taka wodnista dość maź jakby właśnie lekko popuścił przy okazji bąka.
 
reklama
Korzystając z okazji że dorwalam się do forum - czy Wasze maluchy też strzelaja "bąki z kleksem"?. Często synek popierduje ostro a potem w pieluszce nie ma takiej typowej kupy tylko jest taka wodnista dość maź jakby właśnie lekko popuścił przy okazji bąka.
Moja Marta tak miała. Nazmienialiśmy się wtedy pieluszek...
 
Trzymam kciuki [emoji110]
Ja zaczęłam liczyć po obiedzie od 16:30 i są średnio 9-11 minut, mam nadzieje ze sie rozkręci już.. [emoji120]
Chociaż miałam nadzieje na taka piękna datę 08.08.18 [emoji3] ale chyba nadzieja ginie z minuty na minutę [emoji3]
Jeszcze może Ci się udać jak się rozkręci :) do północy jeszcze trochę czasu. Mi też się ta data podoba. W ogóle tak jakoś mam, że zwracam uwagę na daty i marzyłam, żeby syn miał fajną date urodzin ale młody od dawna robi mi na przekór :p
 
Ale śliczne. Z wagą rzeczywiście idą jak burza. Super. A ty masz choć chwilkę dla siebie przy swojej czwóreczce?
Starszy pracuje, facet pracuje, także czwóreczkę mam dopiero po 17 w domu. A właściwie piąteczkę, bo z moim chłopem to też, czasem jak z dzieckiem.
Ale czasu to mi średnio starcza, właśnie zjadłam pierwszy posiłek dzisiaj :)
Dobrze, że mój K poszedł z młodszym na dwór, to mam chwilkę dla siebie, która i tak skończy się spacerem, bo muszę parę gadżetów dla siebie kupić, a facet mi nie ogarnie np. żelu pod prysznic, bo ja sama nie wiem jaki zapach chcę :p
 
Robiliście po wypisie jdszcze kontrolę bilirubiny? My w piątek jedziemy do szpitala sprawdzić ale to może być dlatego że u nas było naprawdę dużo bo 20.0
Taki jednorazowy uplyw miałam. Wstałam z łóżka i chlup... Potem poszłam się umyć ale tak bardzo bałam się brać prysznic po pierwszej akcji że najpierw siedziałam na kiblu 10 minut i dochodziłam do siebie. Dalej już było ok i naprawdę myśl o porodzie jest dla mnie radosna i ciepla :)
Nie jeszcze nie robilismy ;)
Dobrze ze to jednorazowe bylo i mialas pomoc :*
 
Haha ja też karmiłam przy teściowej i przy tacie, co też wcześniej wydawało mi się nie do pomyślenia [emoji16]
Mojemu tacie to nie przeszkadza że karmie [emoji23] wprost przeciwnie sam jest bardzo za KP. Zresztą jak Aleks był mały mieszkałam u rodziców no i normalnie karmilam :D
Mnie w ogóle nie razi po oczach karmienia piersią. Nawrt jeśli ta pierś widać [emoji23] sama przecież też mam cycki i karmilam syna a teraz karmie córkę :)
Fakt faktem ja bym nie wywaliła cyca ostentacyjnie, w większości galerii są pokoje dla mam z dziećmi. Poza tym oprócz spacerów i osiedlowych sklepów (a przed wyjściem karmie dziecko) nie chodzę nigdzie więcej i wracam do domu na porę karmienia :)
 
Jeszcze może Ci się udać jak się rozkręci :) do północy jeszcze trochę czasu. Mi też się ta data podoba. W ogóle tak jakoś mam, że zwracam uwagę na daty i marzyłam, żeby syn miał fajną date urodzin ale młody od dawna robi mi na przekór :p

Ja tez tak mam, np z 7.08 bardzo nie chciałam bo nie lubię 7[emoji3] marzyła mi sie 8ka, maz mówi ze 10 fajne [emoji3] takie nasze widzimisie a młoda i tak wyjdzie kiedy chce [emoji3]
 
reklama
My tez jemy w miejscu publicznym ;)
O to to.!
I ja bym tego argumentu użyła jakby ktoś mi zwrócił uwagę.
Bo
1. Skoro dorosłym można jeść publicznie to czemu nie można dziecku?
2. Dziecko nie widzi piersi w aspekcie seksualnym.. I karmienie piersią nie jest aspektem seksualnym.
KP przeszkadza tym którym ta czynność kojarzy się z fizycznoscia a nie naturalna czynnością. Tak jesteśmy stworzone. Pierwsi maja w pierwszej kolejności za zadanie wykarmic potomstwo tak jak u wszystkich ssaków. A aspekt seksualny to nie natura a człowiek im nadal.
 
Do góry