reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Długo się utrzymuje efekt po keratynie?
Ja mam włosy za ramiona mocno rozjaśniane to też można tą keratynę robić? Puszą mi się od jakiegoś czasu i też bym chętnie zrobiła ten zabieg jak skończę karmić. Teraz idę tylko na farbowanie odrostów i podcięcie.
Mi się cały czas utrzymuje, a robiłam ponad rok temu, tylko tam gdzie odrosty to już wiadomo naturalne kręcone :/ tylko, ze ja już robiłam dużo razy, nawet nie zliczę, ale około 10. Co do wlosow rozjaśnianych to nie ma znaczenia, ja tez mam rozjaśniane na jasny blond. Ale zalecają nie farbować dwa tygodnie przed i po, ale i tak wydaje mi się, ze lepiej już przed farbować jak coś, żeby nie zmieniło to efekty keratyny ;)
 
reklama
Mnie coś dwa dni temu ugryzło w nogę przy kostce, ale twierdze, ze to nie mogl być komar, bo krew mi poszła i boli aż jak chodze, nie wyglada zbyt dobrze. Smaruje fenistilem, ale jak nie poprawi się przez weekend to będę musiała jeszcze do lekarza z tym pójść :/
Moze mucha konska :/
 
My już wróciliśmy po zakupach, spożywka, chemia i jakieś tam kosmetyki kupione. 450 zł poszło nie wiem gdzie :o

Ale ten maraton po sklepie 2,5 h to jednak dla mnie już za dużo, wymęczona jestem bardzo i aż brzuch zaczął się stawiać i bolec. Wróciliśmy i ja leżę. Mój poszedł z pieskiem. Później rozpakuje zakupy, bo trochę tego jest i może pojedziemy autem gdzieś żeby posiedzieć na powietrzu
 
Właśnie się dowiedziałam , że znajoma która miała termin 3 tyg po mnie w środę już urodziła.[emoji5] 6 tyg za wcześnie. Ale Mały dostał 10 pkt podobno. Waga 1800g. Wszystko z nimi w porządku. A pisała do mnie we wtorek , że ją bardzo podbrzusze boli a to już coś się zaczęło dziać[emoji5] rodziła sn i podobno bardzo szybko.

No to super, że wszystko się udało i synek miał dobra wage jak na ten tydzień, chociaż i tak kruszynka się wydaje skoro 34 tydzień i 1,8 kg. Wiadomo każde dzieciątko inne i inaczej przybiera na wadze, a najważniejsze, że zdrowe :)
 
Myśle ze szybko pomyślimy o siostrzyczce :) teraz mam jeszcze mamę i męża ale szczerze mówiąc pomocy nie potrzebuje bo mały śpi i je :) nie daliśmy rady z kp . Wklęsłe brodawki plus brak pokarmu (próbowałam herbatki , przystawianie z nakładkami ,laktator ) . Podaje bebilon i mały wazy już 2900 (w poniedziałek było 2670). Muszę go budzić 2 razy w nocy bo tak ładnie śpi . Prawie nie płacze . Po porodzie przez pierwsza dobę nie słyszałam jego płaczu i serio się martwiłam o co chodzi :p jestem zakochana po uszy i szczęśliwa !!!
Spacery były już 3 :) ale krótkie bo ciepło i dziś się mamy wybrać ale leje :(

Super ;) bardzo fajne podejście. My gdyby nie to, że mamy małe mieszkanko to tez moze następny dzidziuś by był szybko tzn tak 2 lata po Kornelii, ale narazie w planach uzbierać na dom i tak za 4 lata max się wyprowadzić i wtedy możemy działać :)

To Ci się anioł trafił. Oby jak najdłużej, ale później i tak dzieciaczki maja te swoje takie okresy rozwojowe tzn raz są spokojne, później płaczliwe i tak na zmianę. No to wiadomo, nic na sile, ale grunt, że się starałaś :) to ładnie przybiera na wadze, oby tak dalej :)


Ekstra [emoji7] ja juz się nie mogę doczekać spacerków z naszą córeczką
 
reklama
Ja dzisiaj sprzatnelam na półkach, zrobiłam obiad i wstawiłam chleb do mieszania. Także trochę energii chwilowo mi wróciło. Zaraz mam.plan się zabrać za dokończenie kocyka.

Ale się skupiacie na tym czopie strasznie, już niektóre posty pomijam nawet bo opisy czopów to dla mnie za dużo heh.
Myślę że nie ma co się zastanawiać nad tym aż tak bo to akurat słaby objaw porodu, to może znaczyć że urodzicie dziś ,jutro albo za 3 tygodnie.

@KatiNails czyżby Majeczka jednak chciała się pospieszyć. Obyś dała radę jeszcze ta klientke obsłużyć a później odpoczywaj jak kazał lekarz i mam nadzieję że przejdzie.

@Angelika22 śliczności :) dobrze że jesteś taka zadowolona i już myślisz o drugim:) ja przez kiepska ciążę zwlekałam 5 lat także dobre wspomnienia to skarb.


To aktywnie :) pochwal się później co tam wydziargalaś pięknego [emoji3]

Ja tam się nie skupiam, po prostu obserwuje swój organizm, bo każdy znak jest ważny i jeśli pojawiłby się czopek z krwią to jest istotne, wtedy szyjka już nie jest chroniona, każda bakteria i infekcja może zaatakować i lepiej udać się do szpitala niż ryzykować swoim i dzieciątka zdrowiem :)

Wiec wiadomo, to nie oznacza, że zaraz poród, ale warto obserwować, bo czop jest istotny - chroni wejście do szyjki macicy a t samym do dzieciątka.
 
Do góry