reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja z hm mam leginsy i spodnie dresowe - moje ulubione po ciąży tez będę w nich chodziła:D w koszulki się nie będę zaopatrywała bo jednym słowem mi szkoda - jedna 40zl gdzie pochodzę w niej z 3miesiace, szału nie robi zwykła bawełniana, a mam tak dużo luźnych koszulek, koszuli itd ze sobie darowałam, mam pełno ciuchów na zasadzie z przodu krótsze z tylu dłuższe, ze teraz jak ulał pasuje
Ja już wcześniej kupowałam spodnie i leginsy ciążowe tam, a dzisiaj dokupiłam :) jestem mega zadowolona z zakupów.
Kupiłam sobie dżinsy z dziurami ciążowe (uwielbiam z dziurami więc marzyłam o takich ciążowych), krótkie spodenki dżinsowe ciążowe, koszulkę ciążową i do tego jeszcze tenisówki :) dla klubowiczów jest teraz -20% :) wiec np za koszulkę z 40 zł zrobiło się 32 zł :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Nie są Ok, ale trzeba uważać bo przymierzałem dziurawe :D są bardzo delikatne na szwach, tak samo dresy, już mi szew troche popuścił, całe szczęście pod spodem maja druga warstwę szwów. Tylko jak dresy mam xs tak leginsy, żeby nie wyglądały jak rajstopy opięte na pupie musiałam kupić m :D
Moje leginsy z hm są super, nic się nie mechaci, ani nie mam dziurek [emoji14]

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Ja się stresuje chodzeniem do pracy z l4... czuje się jak taka pipcia stojąca na środku i czekająca jak każdy mnie poogląda... koleżanka z pracy mówi żebym się tym nie stresowała i miała gdzieś wszystkich ludzi, ale ja nie lubię być w kręgu zainteresowania jak na wybiegu, całowana, przytulana i pytana jak dzidziuś przez 10osob na raz, to mnie krępuje, mega krepuje zaraz robię się czerwona:D jeszcze jak mnie wysyłają do kierownika żebym się z nim przywitała ehm i co mam isc do pokoju kierwonikow gdzie ich tam siędzie 5 i powiedzieć do swojego ,, cześć fajnie Cie widzieć”? No nie potrafię tak... czy ze mną jest coś nie tak?

Ja dlatego nie zanoszę[emoji16] daje koleżance albo wysyłam pocztą[emoji16] Nie mam ochoty być właśnie obiektywem do oglądania[emoji16]

W ciąży kontrola z ZUS ???przecież wpisują kod B że ciąża chodzić możesz ruszać się możesz spacery wskazane-kurde dziwne mi dzieka Bogu takich cyrkow firma nie zgotowala.U nas innego stanowiska nie dadzą więc wola żeby zejść na L4 i mają spokoj

Po tym co napisała @kasiak85 zaczęłam się zagłębiać w te przepisy...co za absurd[emoji20] ale jest rozwiązanie. Wystarczy na spacerze kupić bułkę w piekarni i masz podkładkę.

tez dzisiaj skorzystam z promocji rossman - 55 , zamowie przez internet a maz tylko odbierze , jak te promocje sa to napewno sa mega kolejki w sklepie a tak tylko klikne , mąż wpadnie do rossmana wtedy po takie zamowienie idzie sie juz bez kolejki podaje sie tylko numer zamówienia i gotowe :p

Uważaj na sklep online. Mi nie weszły wszystkie promocje..[emoji852] Dopiero za 3 razem aplikacja ogarnęła wszystko.

Ja mam legginsyz hm i są naprawdę super. Nic się z nimi nie dzieje[emoji16] i nie prześwitują[emoji5]


Ja już wcześniej kupowałam spodnie i leginsy ciążowe tam, a dzisiaj dokupiłam :) jestem mega zadowolona z zakupów.
Kupiłam sobie dżinsy z dziurami ciążowe (uwielbiam z dziurami więc marzyłam o takich ciążowych), krótkie spodenki dżinsowe ciążowe, koszulkę ciążową i do tego jeszcze tenisówki :) dla klubowiczów jest teraz -20% :) wiec np za koszulkę z 40 zł zrobiło się 32 zł :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png

W końcu masz te jeansy z dziurami[emoji16] udane zakupy[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Pachwina mnie ciągnie od 13 tyg ciąży czy chodzę czy leżę nie zależne to od niczego nie raz to tak szczypie że płakać mi się chce ale moj gin twierdzi że to dziecko ucieka a ja ze to kuźwa chyba jakieś zapalenie ale ja swoje on swoje może się do ogólnego przejdę???
Mnie wczoraj zaczęło ale dziś jest dużo lepiej mniej boli.
W ciąży kontrola z ZUS ???przecież wpisują kod B że ciąża chodzić możesz ruszać się możesz spacery wskazane-kurde dziwne mi dzieka Bogu takich cyrkow firma nie zgotowala.U nas innego stanowiska nie dadzą więc wola żeby zejść na L4 i mają spokoj
Może dlatego, że byłam na działalności gospodarczej nie wiem ale też byłam zdziwiona.

Ja się bardzo boję usg połówkowego. Tak się złożyło, że 20dnia cyklu byłam na rentgenie stopy bo sobie skręciłam. Oczywiście nie wiedziałam, że jestem w ciąży bo to było ok 8-9dni przed spodziewanym dniem miesiączki a ten konował co mi robił rentgen nie dał mi nawet fartucha ochronnego. Na prenatalnych było wszystko ok ale mam strach, który mi towarzyszy od początku ciaży właśnie z tego powodu.
 
Spędziłam dzisiaj z 3h na szukaniu sklepu internetowego/Allegro który będzie miał szerokie wybór produktów dla niemowląt mówię tu p : reczniczkach, smoczkach, butelkach itd ... niestety nic nie znalazłam tzn nic co by się opłacało na zakup hurtowy, jeden ma butelki nie ma smoczków, albo ma smoczki a nie ma ręczniczków , ogolnie to się wkurzyłam i zaniechałam zakupów na necie, nie będę brała dwóch rzeczy i płaciła 10zl za przesyłkę, czas poszukać okazji w sklepach stacjonarnych... ostatnio były smoki w auchanie z nuk za 15zl z 30zl 2szt... i co jedno jedyne pudełeczko, a ja myślałam, gdybalam i nie kupiłam...tak samo pieluchy białe zwyczaje za 1,8zl na necie maja po 2,5 ... mam dużo czasu będzie trzeba połazić troche i tyle

Zobacz sobie aptekę gemini. Ja byłam w szoku gdzies na jakimś forum pisały dziewczyny ze porównują sobie ceny w exelu w stosunku co do innych aptek i jest tam najtaniej. Ja sprawdziłam tam oprócz wlasnie różnych maści wkładek itp na ceny butelek i smoczków i jestem w szoku i napewno tam bede zamawiać bo wychodzi najtaniej [emoji3][emoji106]
 
Tak sobie czytam i zaczynam głupiec, co będziecie stosować do kąpieli maluszka? A po kąpieli ? Piszą ze najlepiej naturalne składniki wlewać do wody lub do okresu raczkowania myć w samej wodzie, a po kąpieli nie stosować nic jeżeli skóra nie jest sucha... i co ja mam kupić? Jakie preparaty wybrać? Ehm
Ja na samym początku będę używała emolientu do kąpania przez 2-3mies a poźniej jak dziecku nic nie będzie jakiś zwykły żel do kąpieli typu hipp, nivea.
 
reklama
U mnie też ładna pogoda jest,20 stopni, bez kurtki odrazu człowiek czuje się lzejszy . Dzisiaj już mam 23.6 tydzień , wkoncu skonko wyszło to założyłam białe spodnie i pewnie to ostatni raz bo już się nie zmieszcze za jakiś czas a brzych z tygodnia na tydzień wiekszy :DZobacz załącznik 845003

Jaki masz malutki brzuszek [emoji3] mnie to juz tam wybulilo [emoji6] a bedziesz mieć chłopca czy dziewczynkę?
 
Do góry