reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
cichosza To nie tak ze pół roku dostajesz 100% a potem koniec. Wybierasz sama czy chcesz przez 6 miesięcy otrzymywać 100%, wtedy przez kolejne 6 miesięcy dostajesz 60%. Masz też opcję przez całe 12 miesięcy dostawać 80%. Uważam ze to całkiem spoko, porównując też do innych krajów. Ja nie jestem zwolenniczką tzw. "rozdawnictwa". Do tego 500 plus i jest dobra kwota.
500+ jest tylko na drugie dziecko, lub trzeba mieć naprawdę niskie zarobki, ja się na pewno na nic nie złapię bo oboje pracujemy. Z resztą wystarczyło by mi abym przez rok dostawała to, co sobie wypracowałam i byłabym zadowolona. To żadna zapomoga jakby nie patrzeć. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Megalia jakie Masz przczucia chlopiec czy dziewczynka? Mam nadzieję że 12 się dowiemy, na którą masz wizyte?

Witamy Rozyczka 91 i Moni 91 przy Was czuje się stara :)

Dzisiaj zjadłam parówke prawie całą i czuje się o niebo lepiej bo od tyg nie tknelam nic...boje się że zaglodze to moje dziecko :(

Dziewczyny ile razy dziennie smarujecie brzuchu? Ja w poprzedniej ciazy za każdym razem jak szłam do toalety teraz przy 14 miesięczniaku cieszę się jak uda mi się chociaż raz w ciągu dnia :)
Smaruje raz dziennie wieczorem. Dopóki nie ma jeszcze brzuszka to nie widzę potrzeby by robić to częściej :)

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Do góry