reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Colorado1989 hahaha to tak jak ja :D ktoś się mnie zapyta o wiek i normlanie czarna dziura w głowie i normlanie mam zawieche :D aż wstyd się przyznać hahaha :D

Czyli jak mam np według kalkulatora 9+0 to to będzie już 10 tydzień? Ja pierdziele trochę ro zagmatwane :D dla mnie 9 to 9 a 12 to 12 i jakoś ciężko mi to ogarnąć i nie wiem czy kiedykolwiek to ogarnę :) ale na szczęście jest apka i mogę zobaczyć :) chociaż z drugiej strony tak głupio ktoś się zapyta w którym tygodniu jesteś a ja " poczekać tylko zobaczę w telefonie" haha :D
Dlatego ja wolę mówić np. 10t 5d. Nie ma wtedy wątpliwości ;)

f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Ale powiem wam szczerze, że strasznie szybko czas leci kurcze... nie dawno robiłam test i byliśmy z mężem w lekkim szoku a tu już zaraz 10 tydzień za pasem :) jeszcze trochę i drugi trymest się zacznie :)
 
Ale powiem wam szczerze, że strasznie szybko czas leci kurcze... nie dawno robiłam test i byliśmy z mężem w lekkim szoku a tu już zaraz 10 tydzień za pasem :) jeszcze trochę i drugi trymest się zacznie :)
Mi się właśnie straaaasznie czas dłuży. Mam wrażenie jakbym cała wieczność była w ciąży, a nie około trzech miesięcy. [emoji14]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
U mnie minal miesiac odkad wiem. Troszke sie dluzy ale z drugiej strony jak aplikacja pokazuje ile procentowo czasu ciazy juz uplynelo to mysle "łoł, łoł stop, jak to tak szybko?!"
Mi też się dłuży, ale to dlatego, że non stop śpię, a jak nie śpię, to myślę tylko o tym, by znowu wskoczyć pod kocyk [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Wy to macie dobrze dziewczyny ;-) tak czytam i zazdroszczę ;-) Ja muszę się zrywać z łóżka 6:15 i tak do wieczora do 18 później w pracy.. nie ma czas na odpoczynek w tygodniu..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Wiola na wizycie z położna nie zobaczysz dzidziusia :( , usg robią dopiero 12-13 tyg , ja dostałam list ze szpitala mam na 5.02


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tego się własnie obawiałam. Myślałam, że może jednak. Tina dostałaś bounty pack na pierwszej wizycie? Ponoc dostaje sie 5 przez cała ciążę. Ja mam wizyte w pl 25.01 :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tego się własnie obawiałam. Myślałam, że może jednak. Tina dostałaś bounty pack na pierwszej wizycie? Ponoc dostaje sie 5 przez cała ciążę. Ja mam wizyte w pl 25.01 :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Dostałam, to taka ala teczka w niej książka ciąży ( bo karta ciąży to to nie jest :p) jakieś ulotki, witaminy na 7 dni u tyle w sumie . W tej książce wszystko dokładnie rozpisane w r którym tyg jakie spotkania i badania .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry