reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
U nas wszyscy w rodzinie już tez wiedza :-) Narazie tylko wstrzymuje się z informowanie w firmie.
W środę pierwsza wizyta wiec zobaczymy, może pod koniec stycznia powiem to może będą łaskawszym wzrokiem na mnie patrzeć i mniej mnie stresować haha ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie jestem tu nowa. W piątek mam pierwszą wizytę z usg - termin porodu msm na 28 sierpnia. W domu mam już małą łobuziarę Majeczkę heee
9ewnk6nl7iw1ts2s.png

Witaj :)

U mnie również termin na 28.08 i mam dziś 6t. 5d :-) zobaczymy po środowej wizycie na kiedy wypadnie termin :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale naskrobalyscie!

Monia strasznie strasznie mi przykro, ale wiem że znajdziesz w ciążę szybciej niż myślisz...pomysl że dziecko było bardzo słabe, może bardzo chore a chcesz się cieszyć zdrowym dzieciątkiem które przesunie swoją datę urodzin o miesiąc lub dwa...teraz to wydaje Ci się wiecznościa a zobaczysz że minie bardzo szybko i za chwilę się nam pochwalisz 2 kreskami:)

Co do badań na NFZ i prywatnie nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mieszkam we Włoszech i tutaj wszystko trochę inaczej funkcjonuje...

Dziewczyny ja nie wymiotuje ale od rana do godz 14-15 nie mogę nic zjeść, ba nawet patrzeć na jedzenie i mam ogromny problem przy karmieniu synka, mdłości nie do opisania...nie mogę otworzyć lodówki bo jak sobie pomyśle o jedzeniu to mi wszystko lata w brzuchu:(. Później jest ciut lepiej ale waze 46.5kg a zaczynałam z 48, No ppprostu jedzenie mnie obrzydza:(

Co do alergii współczuję Wam dziewczyny, na szczęście nie miałam nigdy ż tym problemów.

Jutro wizyta trzymajcie kciuki, ktoras jeszcze wizytuje jutro?
 
@Aegi ja nie pracuje więc na całe szczęście omija mnie stres związany z informowaniem pracodawcy :) i tez odliczać dni do środy... kurcze niby tak blisko a tak daleko :p
 
Witam, jestem nowa na forum i mam nadzieję zagoszczę na dłużej u was termin z om 6.08. Jestem już mama 2 letniego urwisa. Teraz niestety ciąża zagrożona w 6 tc wykryty krwiak leki na podtrzymanie. W piatek byłam ma wizycie krwiak niestety dalej jest i tylko minimalnie się zmniejszył, dodatkowo złapałam infekcje grzybiczą... mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze tymbardziej, że jesteśmy po 1 poronieniu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj mialam mieć usg prenatalne, ale ginekolog zmierzyla dzidzie i stwierdziła że jest zbyt mała żeby robić dalej usg pomiary wszystkie itp. Ma 4,2 cm a potrzeba minimum 4,5 cm żeby wykonać badanie prenatalne. Ehh i znów musze czekać kolejny tydzień..

W którym jesteś tyg? Nie widzę suwaczka..
 
Do góry