reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Powodzenia! Daj znac po! :)
Dam dam :*

ckai9jcgk10emd23.png
 
reklama
To dobrze macie...
Ja nie mogę czuć nic smażonego masakra :/
Jak dziś smażyłam kotlety to myślałam ze zwymiotuje na patelnie hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam to samo tez nic smażonego. Zresztą żadnego mięsa jakoś teraz jeść nie mogę. A do tego tak jestem wyczulona na zapachy, jak otworze lodówkę to musze na chwilę zatykac nos bo inaczej wiadomo co.. odrazu łazienka.
 
Ja mam to samo tez nic smażonego. Zresztą żadnego mięsa jakoś teraz jeść nie mogę. A do tego tak jestem wyczulona na zapachy, jak otworze lodówkę to musze na chwilę zatykac nos bo inaczej wiadomo co.. odrazu łazienka.
W pierwszej ciąży tak wszystko co smażone (wystarczył zapach) kończyło się kibelkiem [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
 
Masakra z tym jest:-/Jak tu cokolwiek zrobić w kuchni:-D W pierwszej ciąży tak nie miałam jadłam wszystko zapachy mi nie przeszkadzały. Kiedy to się skończy.. :-/
U mnie trwało aż pół ciąży :(
Teraz też mnie męczy ale nie aż tak jak w pierwszej ciąży. No i mam to szczęście że mam wyrozumiałego męża.
'Jak masz się źle czuć nie rób obiadu kupię pierogi czy zamówię pizzę'
Syn je w przedszkolu. Mi głównie owoce przez gardło przechodzą i ziemniaki z masłem [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
 
U mnie trwało aż pół ciąży :(
Teraz też mnie męczy ale nie aż tak jak w pierwszej ciąży. No i mam to szczęście że mam wyrozumiałego męża.
'Jak masz się źle czuć nie rób obiadu kupię pierogi czy zamówię pizzę'
Syn je w przedszkolu. Mi głównie owoce przez gardło przechodzą i ziemniaki z masłem [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png
MUSZĘ dziś kupić ziemniaki! Aż do teraz nie wiedziałam, że tak bardzo ich potrzebuję :D
@KatiNails dziękuję Ci za inspirację!
 
Kochana nie stresuj się to w niczym nie pomoże :* ja wiem ze tak łatwo się mówi ale każda z nas ma jakieś obawy większe lub mniejsze ale nie pozwól by te czarne myśli zaprzątnęły twoją głowę... Pamiętaj że to jakie masz podejście i to co siedzi w głowie ma baaardzo duży wpływ na to jak się czujesz i co cie spotyka,wiem że to może się wydać śmieszne ale jeżeli myślisz dobrze to dzieje się dobrze :*
Pralinka, dziękuję za miłe słowa. Masz rację, trzeba myśleć pozytywnie i będzie dobrze. Piękny masz brzuszek! Pozdrawiam!
 
Melduje się! Była spora obsuwa u lekarki więc powiedziała mi wprost, że się trochę spieszyi sprawdzimy przez brzuch czy ciąża umiejscowiona jest w macicy i czy wygląda ok. No i jest. siedzi sobie 10 mm zarodek w sporym pęcherzyku. Skierowałam mnie na badania (mocz, gr krwi, toxo, kiła, HIV, glukoza, TSH i jeszcze coś tam) i za 2 tygodnie się widzimy już na prawilnym badaniu USG przez pochwę, badaniu ginekologicznym i cytologii. Oczywiście wolałabym już dziś takie pełne badanie mieć ale rozumiem, że jak już po godzinie pracy ma pół godziny opóźnienia, a u mnie wszystko wygląda dobrze to nie będzie jeszcze przedłużać tylko umawiamy się na inny termin. Mam to w pakiecie wiec mnie nie zabolało w portfelu :)
Dobrego dnia dziewczyny! A no i piękne brzuszki Wam się pokazały! <3
Megalija, bardzo się cieszę, że u ciebie wszystko dobrze :biggrin2:
 
reklama
Moze to glupie pytanie...ale jak np. z maseczkami na twarz, kremami przecwizmarszczkowymi, samooplalaczem etc.? Dalej uzywacie czy powinno sie zupelnie odstawic? Ja poki co odstawilam, ale nie wyobrazam sobie totalnie przez cala ciaze nic nie uzywac... poza tym jestem biala jak sciana.. :/
 
Do góry