reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny przede wszystkim bardzo mi przykro z powodu MamyMani...
Faktycznie co do tej bety to lekarz mi powiedział że mam nie robic bo robi się ja jak się coś dzieje niepokojącego a tak to niepotrzebnie się człowiek stresuje .
Objawów ciazy to za bardzo nie mam, czasem czuję się słabsza i szybciej chodzę spać. Piersi nie zmieniły swojego rozmiaru ale gdzieś tam coś tam czasem zaczynają lekko sutki ciągnąć jakby swędzieć i lekko bolą.
Brzuch też czuję ale już coraz mniej .
Jedyne co mnie niepokoi to mój śluz . W pierwszej ciąży miałam ciągle uczucie "wilgoci" takie mleczne wodniste, nawet miałam wraz ze okresu dostałam . A teraz zakładam wkładkę ale nie ma za wiele a jak już jest to bardzo bardzo ciągnące przypominające bardziej śluz płodny... Nie wiem czy to normalne ... Nie ma to jakiegoś niepokojącego koloru ani zapachu ale i tak zastanawiałam się czy któraś z Was tak może ma?
Dziś jest 5 t 3d. Nie mogę się doczekać az powiem mojej 8latce. Na razie nie chce mówic, poczekam nowego roku i wizyty u lekarza .
Staram się nie stresować nie denerwować nie przemęczać a jednak jakoś z facetem się nie układa. Inaczej to sobie wyobrażałam tym bardziej że się staraliśmy...

https://www.suwaczki.com/tickers/7u229n73wdxj5zx3.png
 
reklama
Do góry