reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

dziewczyny mam już betę i progresteron, progresteron w normie, natomiast betą się martwię, wg jednego kalkulatora jest wzrost wg innego nie....... napisałam do lekarza, ale wydaje mi się, że znów felerny 6 tydz....
 
reklama
W sumie to nie..wiec mogla się przesunac dzien w te lub tamtą..

Dokladnie zreszta ja nawet robilam i w jeden dzien mialam dwie kreski ale jeszcze nie na owu na nastepny dzien rano nie bylo wgl drugiej kreski a wieczorem juz byly dwie na owu i zupelnie nie wiem kiedy ja mialam czy w ten dzien wczesniej tylko test dokladnie nie wychwycil czy w nastepny. Moglas miec akurat cykl dluzszy i owu tez byla pozniej.
 
Dokladnie zreszta ja nawet robilam i w jeden dzien mialam dwie kreski ale jeszcze nie na owu na nastepny dzien rano nie bylo wgl drugiej kreski a wieczorem juz byly dwie na owu i zupelnie nie wiem kiedy ja mialam czy w ten dzien wczesniej tylko test dokladnie nie wychwycil czy w nastepny. Moglas miec akurat cykl dluzszy i owu tez byla pozniej.
Troche się uspokoilam, dziekuje Anet23 ;) czyli, byc moze jak pojde po świętach to bedzie serduszko juz walilo jak dzwon.:happy:czyli, ten pierwszy ginekolog u ktorego bylam musial się pomylić w obliczeniach albo z USG.:oops:nie wiem jak juz sobie to tłumaczyć..
 
Troche się uspokoilam, dziekuje Anet23 ;) czyli, byc moze jak pojde po świętach to bedzie serduszko juz walilo jak dzwon.:happy:czyli, ten pierwszy ginekolog u ktorego bylam musial się pomylić w obliczeniach albo z USG.:oops:nie wiem jak juz sobie to tłumaczyć..

No wg obliczen jesli owu nie mialas wczesniej niz 8.11 to nie mogl byc 5.12 5 tydz tylko 4 wiec musial zle wymierzyc.
 
A ile dokladnie ci wyszlo?

14 grudnia okolo17 godziny miałam 5539,0, natomiast dziś po 9 miałam 15855,0.
wg jakiegos kalkulatora online jednego jest nieprawidłowy , a wg kalkulatora belly jest ok, nie wiem już co myśleć, słyszałam coś, że beta zwalnia przy dużych wartościach około 6000 tys chyba, ale nie wiem :(
 
14 grudnia okolo17 godziny miałam 5539,0, natomiast dziś po 9 miałam 15855,0.
wg jakiegos kalkulatora online jednego jest nieprawidłowy , a wg kalkulatora belly jest ok, nie wiem już co myśleć, słyszałam coś, że beta zwalnia przy dużych wartościach około 6000 tys chyba, ale nie wiem :(

W normach sie miescisz. Sprobuj jeszcze na innym kalkulatorze obliczyc
 
reklama
Ja rowniez mam bete :) 4593 wiec w normach co do swojego tyg ciazy sie mieszcze, zobaczymy jeszcze w srode co z przyrostem.
 
Do góry