reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dobra dziewczyny a czujecie mocniej ten jajnik z którego owu była ? To moja druga ciąża ale już widzę że inna od poprzedniej

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kolejne sierpniowe mamy:biggrin2:
Brass współczuję sytuacji,może po czasie ochłonie,teraz to już raczej nic nie zrobicie trzeba urodzić i wychować.Dacie radę! U mnie tez wpadka i też trzecia ciąża.

Co do objawów to u mnie zaczynają się uspokajać,jak mam aktywniejszy dzień to to podbrzusze daje o sobie znać,ale to krótkotrwałe epizody.Za to nerwy mam nie tej ziemi,potrafię się zirytować np.zle odkurzonym dywanem(sytuacja z wczoraj,odkurzał mąż),dzis rano dzieci dały do wiwatu przed przedszkolem,bo nie ta bluzka ,nie te buty.Potem syn zobaczył na wystawie sklepowej strażaka sama i awantura,potem nie chciał wyjść z przedszkola i awantura!! no wróciłam mokra z nerwów i płakać mi się chciało.A gdzie to do końca,choć może mały stresik tez mnie dopada przed jutrzejszą wizytą....

Wiola a jednak cukrzyca,okropne siostra męża to przerabiała widziałam jak się męczy pod koniec ciąży po jednej kanapce tak jej cukier skakał że bidulka nie wiedziała co jeść, a na diecie przecież rozpisanej i insulinie.Cóż plus taki że w ciąży chudła nie tyła(miała nadwagę,dziecko zdrowe).

hej... ja też jestem żmijowata... sama siebie nie poznaję...
 
Masakra, czy tylko ja tak mam :-/ chyba już 2 tydzień mam całodniowe mdłości. Nic nie mogę jeść, nic mi nie wchodzi, na nic nie mam apetytu. Jak otworze lodówkę to jeszcze gorzej mi słabo. Nie mam siły juz na nic, zaraz święta, musze ogarnąć dom, potem świąteczne wypieki, nie mam pojęcia jak dam radę. Teraz jest gorzej jak w mojej poprzedniej ciąży z synkiem. Dopiero 8 tydzień a co będzie dalej.. :-(Polecacie może jakieś tabletki na mdłości chociaż żeby je trochę zmniejszyć? :-)
 
Masakra, czy tylko ja tak mam :-/ chyba już 2 tydzień mam całodniowe mdłości. Nic nie mogę jeść, nic mi nie wchodzi, na nic nie mam apetytu. Jak otworze lodówkę to jeszcze gorzej mi słabo. Nie mam siły juz na nic, zaraz święta, musze ogarnąć dom, potem świąteczne wypieki, nie mam pojęcia jak dam radę. Teraz jest gorzej jak w mojej poprzedniej ciąży z synkiem. Dopiero 8 tydzień a co będzie dalej.. :-(Polecacie może jakieś tabletki na mdłości chociaż żeby je trochę zmniejszyć? :-)


Ja mdłości nie mam, ale pewnie w tej ciązy przytyje ze 100 kg bo bym ciągle jadła.. i jadła i jadła :)
 
Oliwiapatrycja niestety takie uroki ciazy ;) trzeba to przecierpiec..

Ja natomiast nie czuje narazie zadnych objawow ciazy u mnie by wynikalo ze to dopiero 5 tydzień takze chyba wszystko przedemna ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem po dzisiejszej wizycie u gina :) Wszystko jest dobrze :) Zarodek jest i serduszko bije :) Badania krwi i moczu zrobione :) Kolejna wizyta za 2 tyg 29.12 i wtedy mam też wizyte u położnej odrazu i mi założy karte ciąży.Poniżej fotka mojego maleństwa :)Tydzień 7+0 z OM
 

Załączniki

  • sierpniowe-malenstwa-2018_63530.jpg
    sierpniowe-malenstwa-2018_63530.jpg
    145,8 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Do góry