reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzięki :) to u mnie i tak niezłe widać bo do okresu jeszcze 4 dni :)
Gratulacje ! :) myślę że w dniu @ będziesz już miała ładna kreche :)
Dziewczyny nie martwcie się bólem brzucha jeżeli nie ma krwawienia. Wszystko się rozciąga :) brać no spe albo buscopan i będzie ok ! :)
Wiecie ze nadal nie mogę uwierzyć ze jestem w ciąży ??:D mimo że mam objawy..:D
 
reklama
Kasiula8989 wskakuj z testem do tematu testowego [emoji16] tam są też moje testy z 6,4dni do @ [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Test z dzisiaj co myślicie ? Owulacja była 11 dni temu...
Myśle,że możemy pocichu gratulować U mnie test 11 dni po owulacji wyglądał podobnie Możesz zrobić bete jak masz taka możliwość to będziesz miała stu procentowa pewność Ja dla pewności dzień po pozytywnym teście robiłam bete i wynik był 42,7 było to 2 dni przed terminem @.Powodzenia ☺
 
kurcze odważne jesteście przed okresem testować,ja w każdej ciąży przeciągałam żeby właśnie mieć większą pewność.Na brzuchu nie śpię nigdy ,więc w moim przypadku żalu nie będzie, bardziej się boję tego upału na koniec i spania prawie na siedząco..masakra.Moja mama nawet się śmieje że lubię chyba w takie upały rodzić:rolleyes2: Co do snu to syn od urodzenia rozpieścił ,więc jak to trzecie będzie podobne do siostry to łatwo nie będzie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, poczytuje Was od jakiegoś czasu. To moja druga ciąża. Pierwszą poroniłam w 6 tyg. Staraliśmy się z mężem pond ponad rok,ostatnia @ była 2.11 dzisiaj byłam u lekarza jeszcze nie bylo nic widać taki mini mini pecherzyk ale jeszcze lekarz kazał się upewnić i mam przyjść w niedzielę na oddział. Martwię się trochę. Mam na imię Ewelina miło Was wszystkich poznać :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

hej Ewelka :) trzymamy kciuki :)
 
Do góry