reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej mamuśki :) Byłam dziś u gina, u mnie 5tc + 2 dni także bardzo wczesnie, jest już pęcherzyk, prawidłowo umieszczony. Lekarz powiedział ze wszystko jak ma być, za 2 tygodnie powiedział ze mam przyjść posłuchac serduszka :) Także mam zamiar sie nie martwić. Przypomniało mi się dlaczego tak lubię tego lekarza, zawsze tak mówi optymistycznie i mnie uspokaja. A nie jak inni, ze jeszcze nie wiadomo, czy się rozwinie i żeby nie sie nie przywiązywać czy coś. Dobrze że mam takiego lekarza. Mam nawet fotencję pierwszą małej kropy :D
Ja mam wizyte w środe będzie to równy 7 tc.Mi w poniedziałek lekarz nie dał foty mojej kropy a był to 5 tydz i 5 dzień była kropa troche większa niż Twoja ale widziałam ja tylko na ekranie, licze na to,że w środe już dostane fotke z dzidzia ☺ Widze,że też chodzisz do Medikover to tak jak ja tylko tyle,że ja w Poznaniu ☺ Powodzenia na kolejnej wizycie ☺
 
reklama
Hej dziewczyny:)
jestem nowa na forum i też pierwszy raz zostanę mamą. Wg kalkulatora termin na 01.08.18, tydzień temu miałam wizytę(5tydz) serduszka jeszcze nie było. Dziś miałam mieć usg ale niestety odwołali. Potrzebuje rady pomocy. Mam takie mdłości, że nie jestem w stanie funkcjonować. Od rana do 15 jedyne co robię to leżę i płaczę bo po prostu ledwo żyje. Za 1,5 tyg rozpoczynam 3miesieczny staż i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Jakieś rady od bardziej doświadczonych mam?
Wiem,co przeżywasz ja w 1 ciąży miałam 3 pierwsze miesiące wyjęte z życia przez mdłości,wymioty i bóle głowy całodobowe nic mi nie pomagało,a jak już minęło to czułam sie jak nowonarodzona.Mi żaden imbir,tabletki mamarin na mdłości nic nie pomagało.Moge Cie tylko pocieszyć,że wkońcu to minie.Mi mdłości zaczęły sie od 5 tc i do 15 tc trzymały Bałam sie kolejnej ciąży,że znów będzie to samo i nie będe wstanie sie zajmować 2,5 roczna córka,ale jak narazie nie mam zbytnio mdłości czasem mnie zemdli ale póki co nie jest źle nie wiem jak będzie później,ale mówia,że niby każda ciąża jest inna.Dziś u mnie 6 tydzień i 1 dzień to w tym czasie,co jestem teraz w 1 ciąży już nie mogłam normalnie funkcjonować.Trzymaj sie ☺
 
Hej mamuśki :) Byłam dziś u gina, u mnie 5tc + 2 dni także bardzo wczesnie, jest już pęcherzyk, prawidłowo umieszczony. Lekarz powiedział ze wszystko jak ma być, za 2 tygodnie powiedział ze mam przyjść posłuchac serduszka :) Także mam zamiar sie nie martwić. Przypomniało mi się dlaczego tak lubię tego lekarza, zawsze tak mówi optymistycznie i mnie uspokaja. A nie jak inni, ze jeszcze nie wiadomo, czy się rozwinie i żeby nie sie nie przywiązywać czy coś. Dobrze że mam takiego lekarza. Mam nawet fotencję pierwszą małej kropy :D
super chomiczka007 gratulacje, ja już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę:-)
 
Wiem,co przeżywasz ja w 1 ciąży miałam 3 pierwsze miesiące wyjęte z życia przez mdłości,wymioty i bóle głowy całodobowe nic mi nie pomagało,a jak już minęło to czułam sie jak nowonarodzona.Mi żaden imbir,tabletki mamarin na mdłości nic nie pomagało.Moge Cie tylko pocieszyć,że wkońcu to minie.Mi mdłości zaczęły sie od 5 tc i do 15 tc trzymały Bałam sie kolejnej ciąży,że znów będzie to samo i nie będe wstanie sie zajmować 2,5 roczna córka,ale jak narazie nie mam zbytnio mdłości czasem mnie zemdli ale póki co nie jest źle nie wiem jak będzie później,ale mówia,że niby każda ciąża jest inna.Dziś u mnie 6 tydzień i 1 dzień to w tym czasie,co jestem teraz w 1 ciąży już nie mogłam normalnie funkcjonować.Trzymaj sie ☺


Gratuluje i oby objawy z 1 ciąży się nie powtórzyły :) ja jutro do ginka idę mam nadzieje, że mi coś poradzi bo oprócz mdłości mam straszne bóle żołądka i jelit. I jeśli przetrwam tą ciąże zdrowa na umyśle:) to chyba na kolejną się nie zdecyduje. Wiec brawo dla Ciebie, że się odważyłaś :)
 
Gratuluje i oby objawy z 1 ciąży się nie powtórzyły :) ja jutro do ginka idę mam nadzieje, że mi coś poradzi bo oprócz mdłości mam straszne bóle żołądka i jelit. I jeśli przetrwam tą ciąże zdrowa na umyśle:) to chyba na kolejną się nie zdecyduje. Wiec brawo dla Ciebie, że się odważyłaś :)
Mnie też strasznie bolał żołądek takie skurcze miałam :/ Może przez to,że ciagle był pusty i miałam takie odruchy wymiotne,a jak już coś zjadłam to zaraz wszystko wyjechało :/ W ogóle starsznie mi wszystko śmierdziało :/ nie byłam wstanie otworzyć lodówki nawet mi przeszkadzał zapach perfum czy żelu pod prysznic :/ Nieraz jak poczułam jakiś zapach co mi przeszkadza to zaraz mnie zmdliło i wymiotowałm.Nigdy nie myślałam,że mdłości w ciązy mogą być tak straszne,byłam pewna,że są tylko rano a nie cała dobe :/ Ktoś kto tego nie przeżył nie jest sobie w stanie nawet wyobrazić jakie one są straszne ja myślałam,że umre i zawsze zazrościłam koleżanka jak mówiły,że ciąże przechodziły bezobjawowo.Też byłam strasznie senna i wolałam ciąge spać żeby tylko nie czuć mdłości a jak się budziłam to na nowo jazda :/ Teraz wogole senna nie jestem póki co.Ale też wtedy przez te mdłości czułam,że urodze dziewczynke i mam córeczke i sobie tak myśle,że jak w tej ciąży będę się czuła naprawdę dobrze to pewnie będzie chłopak ;)
 
Gratuluje i oby objawy z 1 ciąży się nie powtórzyły :) ja jutro do ginka idę mam nadzieje, że mi coś poradzi bo oprócz mdłości mam straszne bóle żołądka i jelit. I jeśli przetrwam tą ciąże zdrowa na umyśle:) to chyba na kolejną się nie zdecyduje. Wiec brawo dla Ciebie, że się odważyłaś :)
Jeżeli będę się dobrze czuła to jestem żywym dowodem,że kazda ciąża jest inna ;) Póki co nie chce wywoływac wilka z lasu :)
 
Test z dzisiaj co myślicie ? Owulacja była 11 dni temu...
 

Załączniki

  • E18B3BDD-59B8-489B-8508-D636908E6DB1.jpeg
    E18B3BDD-59B8-489B-8508-D636908E6DB1.jpeg
    725,4 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Do góry