reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

hej.ja juz po wizycie znaczy sie wczoraj miałam,według ost miesiączki to 6tydz i 3dni wg UsG 5,5tyg widziałam juz malutki zarodek i mini pulsujace serduszko!nast wizyta za dwa tyg zobaczyć czy serce sie dobrze rozwinie i wyznaczyć dokladna date porodu bo jak narazie szacuje na 29.07-3.08

tak wiec nawet jak bede lipcowa mama to zostaje u Was dziewczyny ,chyba mogę co;>?
o to super,chwal się zdjęciem usg jak masz:biggrin2: pewnie że możesz:-p:laugh2: Ja też pewnie będę rozpakowana przed terminem w lipcu, jako że będzie cc.

Wiola to niezłe masz przeboje,oby się uspokoiło na tyle żebyś mogła w miarę normalnie funkcjonować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, poczytuje Was od jakiegoś czasu. To moja druga ciąża. Pierwszą poroniłam w 6 tyg. Staraliśmy się z mężem pond ponad rok,ostatnia @ była 2.11 dzisiaj byłam u lekarza jeszcze nie bylo nic widać taki mini mini pecherzyk ale jeszcze lekarz kazał się upewnić i mam przyjść w niedzielę na oddział. Martwię się trochę. Mam na imię Ewelina miło Was wszystkich poznać :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj, ja tak jak ty ostatnia miesiączkę miałam 02.11, też dzisiaj byłam u lekarza i widział tylko maleńką kropkę. Bhcg miałam wczoraj 1056, jutro kazał powtórzyć. Będzie dobrze nie martw się [emoji6] to na pewno za wcześnie, mnie powiedział że ciąża może być młodsza i dlatego jeszcze nie widać dobrze.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, dziewczyny. :)
Ja też się spodziewam maleństwa. Termin wypada mi na ok 6 sierpnia, ale pewnie może się to przesunąć. Mam 1,5 rocznego chłopca, który urodził się "po terminie", ale za to zrobił mi prezent na dzień matki i w ten dzień się urodził. Tak więc jestem majowa 2016 podobnie jak madzia0-1.
U mnie w rodzinie będzie to 3 maluszek w ciągu pół roku hehe ;)
 
Hej dziewczyny:)
jestem nowa na forum i też pierwszy raz zostanę mamą. Wg kalkulatora termin na 01.08.18, tydzień temu miałam wizytę(5tydz) serduszka jeszcze nie było. Dziś miałam mieć usg ale niestety odwołali. Potrzebuje rady pomocy. Mam takie mdłości, że nie jestem w stanie funkcjonować. Od rana do 15 jedyne co robię to leżę i płaczę bo po prostu ledwo żyje. Za 1,5 tyg rozpoczynam 3miesieczny staż i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Jakieś rady od bardziej doświadczonych mam?
 
u mnie położna wyznaczyła na 30.07 a lekarz na 5.08 ale się dopiero okaże po usg 28.12 która data bedzie bliższa :) póki co zostaje u was

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:)
jestem nowa na forum i też pierwszy raz zostanę mamą. Wg kalkulatora termin na 01.08.18, tydzień temu miałam wizytę(5tydz) serduszka jeszcze nie było. Dziś miałam mieć usg ale niestety odwołali. Potrzebuje rady pomocy. Mam takie mdłości, że nie jestem w stanie funkcjonować. Od rana do 15 jedyne co robię to leżę i płaczę bo po prostu ledwo żyje. Za 1,5 tyg rozpoczynam 3miesieczny staż i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Jakieś rady od bardziej doświadczonych mam?
mi pomagało pepsi na takie mdłości wiem że to nie zdrowe ale dziś nie ma nic zdrowego. czasem pomaga mycie zębów
 
Hej dziewczyny:)
jestem nowa na forum i też pierwszy raz zostanę mamą. Wg kalkulatora termin na 01.08.18, tydzień temu miałam wizytę(5tydz) serduszka jeszcze nie było. Dziś miałam mieć usg ale niestety odwołali. Potrzebuje rady pomocy. Mam takie mdłości, że nie jestem w stanie funkcjonować. Od rana do 15 jedyne co robię to leżę i płaczę bo po prostu ledwo żyje. Za 1,5 tyg rozpoczynam 3miesieczny staż i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Jakieś rady od bardziej doświadczonych mam?
Sa leki na mdłości dla ciężarnych, jak zapytasz lekarza to Ci podpowie. Trzymam kciuki za Ciebie tez byłam na 3 miesięcznym stażu w pierwszej ciąży :-)
 
reklama
Witaj, ja tak jak ty ostatnia miesiączkę miałam 02.11, też dzisiaj byłam u lekarza i widział tylko maleńką kropkę. Bhcg miałam wczoraj 1056, jutro kazał powtórzyć. Będzie dobrze nie martw się [emoji6] to na pewno za wcześnie, mnie powiedział że ciąża może być młodsza i dlatego jeszcze nie widać dobrze.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też tak powiedział że owulacji mogłaby być później, ja miałam cykl stymulowany. Szczerze to się martwie i już się nie mogę doczekać tej niedzieli. Powiedział że jak beta będzie miej więcej ponad półtora tyś. To wtedy widać pecherzyk.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry