reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja byłam w tamtym tygodniu w 4t4d i był baaardzo malusi pęcherzyk.
Idę dziś na nfz do gina więc USG nie będzie.
Was też tak brzuch boli ?? Biorę duphaston i no spe ale nic nie daja. Czasami się zwijam z bólu :( brzuch oczywiście wzdety i zaczęłam nosić legginsy niestety.
Widzę że dużo dziewczyn ma na 4.08 termin :)
 
:) Najstarsza z grupy czyli ja :) jestem z Białej Podlaskiej :)
Mam 38 lat :) i prawie siedmiolatka w domu.
Do gina jestem umówiona na 18 grudnia... Bety nie robiłam, zrobiłam dwa testy w domu...

W poprzedniej ciąży bardzo długo oprócz braku okresu nie miałam żadnych innych objawów :) teraz jst podobnie chociaż.. czuje lekkie ukłucia w podbrzuszu.

Wiola :) gratuluję :) Bejbik w tak młodym wieku to najcudowniejsze co może być :) Będziesz taką młodziutka mamą :):):)
A ja myślałam,że jestem najstarsza w styczniu skończę 38.Pozdrawiam.
 
Mi według kalkulatora pokazuje 5 tydzień,czy możliwe że na usg nie ma jeszcze nic widać? Myślicie że powinnam zrobić poziom hcg? W którym tygodniu u was już było widać na usg?

Ja byłam wczoraj u gina i u mnie w kalendarzyku od OM jest 6t2d a na usg młodsza o tydzień. Lekarz nie dokonca wiedzial czy widzi serduszko, generalnie tez za duzo mi nie powiedział, w sumie to nic procz tego że 18.12 chce mnie widzoec zobaczyc czy wszysyko ok i tyle..
 
Dziewczyny ja już myślałam ze mam schizę jakąś, że brzuch mi wywaliło w 5tc!!!! Aż wczoraj po forach czytałam czy to w ogóle możliwe! I jednak, albo jakieś wzdęcie. Ja mam taką sytuację że w ciągu ostatniego roku schudłam 16kg, i od roku kilka razy w tygodniu mierzę się w kilku miejscach (m.in. talia, brzuch), ot takie zboczenie zeby pilnować aby się znowu nie rozrosnać :p I wczoraj siedzę i ten brzuch mi jakość przeszkadza i nie ma bata, w 3 dni w brzuchu +4cm, w talii +3cm, takich wymiarów nie miałam już dawno dawno! Ale czytałam że to mogą być wzdęcia na początku ciązy. Cały weekend zdrowe lekkie żarcie a tu na koniec taki psikus. Wiedziałam że w drugiej ciąży brzuch szybciej się pojawia ale bez przesady! W takim tempie to na święta będę musiała kupić ciążowe gacie :) Żarty żartami ale boję się znowu przytyć :(
Mam tak samo,też się wystraszyłam,że tu i ówdzie za dużo,a tu dopiero 4 tydzień i 4 dzień.Oczywiście też czytałam dlaczego tak się dzieje,fakt mogą to być wzdęcia.
 
reklama
hej.
manka nie martw sie ja tez w ciąży pierwszej musiałam czekać tydz na serduszko i wtedy lekarz tez nic nie mowil tylko zdawkowo ze trzeba druga wizytę zrobić. Według mnie to tylko formalność ze będzie ok!;-) mój Karolek tez był niby młodszy o tydzień .


ewelina na kiedy termin porodu wyliczylas z OM?

Karokao tak czuje ciągle ucisk . No i te bole pleców dokuczają mi juz na maxa ale przez to pewnie ze mam krzywy kręgosłup.

Chomiczka ja rozumiem twoje obawy ja przytulam 20kg w pierwszej ciąży na ten moment zgubiłam 24 kg od porodu.tyle za karmiłam do 1,5roku az opadalam z sil wyssal młody ze mnie wszystko co możliwe . A brzuchol no pojawił sie ze spodie sa ciasne. Lecz kolezanka przy trzeciej ciąży tez mówiła ze odrazu miała brzuch. Wg mnie macica sie rozpulchnia i to może być przyczyna

planuje tez trójkę dzieci ,jednak wizja dwóch na dzień dzisiejszy mnie przeraza.

zrobiłam zupę jarzynowa bo miałam ochotę ,na ten moment juz nie mogę na nia patrzeć tak mnie mdli.z synkiem tak nie miałam. Oby to zwiastun Córki!-;)
 
Do góry