reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Kurcze ja mam wizytę na czwartek i to bedzie 5 tydzień 2 dzień. To nie wiem czy jest sens isć, czy coś już będzie widać :/
Jak odczuwasz silną chęć to idz ,Pęcherzyk i ciałko żółte widać będzie na pewno.Ja się sugeruję usg z ciąży z synem byłam pierwszy raz w 6 tygodniu 4 dniu ciąży i był już zarodek z bijącym serduchem.W ciąży z córką poszłam za szybko i mnie nastraszył nawet że ciąża może się nie rozwinąć i kazał robić badanie hcg. Także ten...;)
 
Hej.
W piatek bylam u lekarza, widac pecherzyk, termin 4. 08. Dzisiaj zrobilam juz szareg badań. Kolejna wizyta 22.12. wtedy bedzie serduszko, jezeli wszystko pojdzie dobrze.
 
Ja nauczona doświadczeniem odwlekam pierwszą wizytę jak najdalej. Tylko dlatego ze kończy mi się duphaston to pójdę w przyszły czwartek( pomyliłam daty w czwartek jest 14a nie 15 ). To będzie 6t3d powinno być już serduszko... a narazie staram się żyć normalnie, staram się nie wczuwać jakoś bardzo w swoje ciało. Co ma być to będzie .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak uciekacie podbrzusze to czujecie ucisk? Martwi mnie to, nie wiem czy tak ma być czy cos jest nie tak :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie uciskam podbrzusza bo i bez tego mam ucisk [emoji6]na początku ciąży bóle brzucha są normalne (oczywiście w granicach rozsądku) o ile nie towarzysza im plamienia/krwawienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry