reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej Mamuśki ! Mam pytanie o cenę usg połówkowego w Waszych rejonach. Wybieram się za tydzień właśnie. Koszt usg 4d z nagraniem całego badania na pena 200 zł. Jestem zaskoczona bo w pierwszej ciąży w innym szpitalu robiłam badanie i za 400 zł dostałam tylko zdjęcia w 3d.
Usg prenatalne numer dwa tak zwane połówkowe kosztuje u nas 250 zł. I nie wiem jak gdzie indziej, ale u nas usg połówkowe i usg 4d to zupełnie inne badania. [emoji1] [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
reklama
Tam miało być, że taki ze mnie leń, że NIEZAWSZE się udzielam [emoji5] aj ten słownik.

Dziewczyny, a rozglądacie się może juz za pościelą do łóżeczka? I czy będziecie tez montowały ten ochraniacz na łóżeczko od strony głowy?
Ja patrzyłam na piękne zestawy na fb, ale to dopiero zamowilabym jak będzie pokoik już pomalowany i będziemy w maju jechać po łóżeczko, komodę itd.
1521182634-301a87b357ab2f94-aaaaaa.jpeg
1521182642-c02eeae0d0e58b10-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
moja koleżanka zamawiała bardzo podobne ochraniacze modułowe z allegro , kupuje się je na szt . chyba tamte kupiła za12 zł za jeden moduł :) Jej córeczka ma już 3 miesiace a spi od poczatku w łózeczku i ma ochraniacze :)
ja jeszcze nie wiem czy będę kupowała :)

tutaj są fajne , duzo wzorów i tanio :)
Link do: PODUSZKI MODUŁOWE ochraniacze do łóżeczka WYPRAWKA
 
Ostatnia edycja:
Ja na prenatalne chodzę do Gyncentrum i ceny kalkulują się tak:
prenatalne w II trymestrze 250 zł + 70 zł płytka
prenatalne w II trymestrze ciąży bliźniaczej 350 zł + 70 płytka

A robiłyście w I trymestrze test PAPPA? i czy będziecie go robić teraz na połówkowych?
Nie robiłam i nie będę robić. Wprowadza niepotrzebny stres. Przy zdrowej, młodej osobie z dobrze rozwijającą się ciąża wg, mojego ginekologa od prenatalnych wystarczy samo badanie bez pappa.

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Tam miało być, że taki ze mnie leń, że NIEZAWSZE się udzielam [emoji5] aj ten słownik.

Dziewczyny, a rozglądacie się może juz za pościelą do łóżeczka? I czy będziecie tez montowały ten ochraniacz na łóżeczko od strony głowy?
Ja patrzyłam na piękne zestawy na fb, ale to dopiero zamowilabym jak będzie pokoik już pomalowany i będziemy w maju jechać po łóżeczko, komodę itd.
1521182634-301a87b357ab2f94-aaaaaa.jpeg
1521182642-c02eeae0d0e58b10-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
Szukam, ale minky i inne cuda mnie nie urządzają. Raz, że mi się to nie podoba, a dwa, niby sam poliester. Szukam jakiejś bawełnianej pościeli, najlepiej w stonowanych kolorach: beż, zieleń... Im mniej pstrokate tym lepiej. Ochraniacze będę montować tylko w miejscu gdzie łóżeczko będzie dotykało sciany. I to tez nie żadne poduszki czy grube materiały, tylko jakiś cieńszy. :)

Jak ktoś tylko będzie miał gotowy kącik dla malucha to koniecznie zdjęcia pokazujemy! :D :D :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Ja robiłam test, ale niepotrzebnie jak się okazało. Lekarz mi zasugerował, że to plus usg daje dopiero pełny obraz. No nic[emoji4] Wydałam kupę kasy i tyle[emoji4]Ja żadnej pościeli nie kupuję [emoji4] Ani żadnych ochraniaczy[emoji4] Mam podobne zdanie do @GorzkaPomarańcza[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


Ps. Brzuchy cudne[emoji16]
No tak, na początek wiadomo, że rożek tylko lub inny otulacz itd, ale potem już się przyda moim zdaniem. Chyba, że tylko ja chcę kupować do przodu wszystko hah [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Szukam, ale minky i inne cuda mnie nie urządzają. Raz, że mi się to nie podoba, a dwa, niby sam poliester. Szukam jakiejś bawełnianej pościeli, najlepiej w stonowanych kolorach: beż, zieleń... Im mniej pstrokate tym lepiej. Ochraniacze będę montować tylko w miejscu gdzie łóżeczko będzie dotykało sciany. I to tez nie żadne poduszki czy grube materiały, tylko jakiś cieńszy. :)

Jak ktoś tylko będzie miał gotowy kącik dla malucha to koniecznie zdjęcia pokazujemy! :D :D :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
ja dla synka kiedys miałąm taki zwyłky w jednym kawałku co są zazwyczaj w zestawie z pościelami , tylko od strony sciany go przyczepiłam , i od poczatku go miałam jak synek sie urodził
taki zwyły cos takiego , tutaj mi sie te wzory podobaja
Link do: Pościel do łóżeczka 120x90 ochraniacz 3elem bawełn
 
Juz kiedys pisalysmy o poscieli i wtedy mówiłam ze naczytalam sie jakie poduszeczki i kolderki sa niebezpieczne. Dlatego przemysle czy kupie zestaw poscieli, czy dziecko bedzie spało w samym rozku. Moze znajde jakies madre strony na ten.temat ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje na początku będzie spało w rożku :) ja tak spałam , mąż tak spał i wydaje mi się że to bezpieczniejsze od kołderki :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szukam, ale minky i inne cuda mnie nie urządzają. Raz, że mi się to nie podoba, a dwa, niby sam poliester. Szukam jakiejś bawełnianej pościeli, najlepiej w stonowanych kolorach: beż, zieleń... Im mniej pstrokate tym lepiej. Ochraniacze będę montować tylko w miejscu gdzie łóżeczko będzie dotykało sciany. I to tez nie żadne poduszki czy grube materiały, tylko jakiś cieńszy. :)

Jak ktoś tylko będzie miał gotowy kącik dla malucha to koniecznie zdjęcia pokazujemy! :D :D :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
No to ja pewnie wrzucę zdjęcia ostatnia :D haha bo ja chcę remontować i urządzać pokoik w maju a mój mąż twierdzi, że można to zrobić spokojnie w czerwcu, bo cytuję "zajmie mu to 2 dni"... :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Tam miało być, że taki ze mnie leń, że NIEZAWSZE się udzielam [emoji5] aj ten słownik.

Dziewczyny, a rozglądacie się może juz za pościelą do łóżeczka? I czy będziecie tez montowały ten ochraniacz na łóżeczko od strony głowy?
Ja patrzyłam na piękne zestawy na fb, ale to dopiero zamowilabym jak będzie pokoik już pomalowany i będziemy w maju jechać po łóżeczko, komodę itd.
1521182634-301a87b357ab2f94-aaaaaa.jpeg
1521182642-c02eeae0d0e58b10-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
Ja mam ochraniacz Ale bardzo płaski. Te są piękne Ale bardzo napompowane. Dzieci jak są ciut większa potrafią się w nocy często przewracac i balabym sie ze trafia noskiem na jedną z nich i nie będą się mogły odsunąć i swobodnie oddychac

 
reklama
Do góry