reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja od 3 dni czuje wzdęcia w nocy aż spać nie mogę... a dodam ze wczoraj starłam sobie na noc 2 jabłuszka, uwielbiam tartę jabłko, jak będę robić dziecku to mu polowe będę zjadała :D
 
reklama
Bardzo ładny ten wozek :)
Super[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie[emoji3]
@martini31 trzymam kciuki aby wszystko było dobrze [emoji110]
@Adoketa to jesteśmy w tym samym wieku [emoji6]które to dziecko u Ciebie bo u mnie 3


Jest to moja druga ciąża. Pierwszą niestety poroniłam.
Gratuluję bliźniaków, podwójne szczęście :) na pewno wszystko będzie dobrze, może te objawy znikają bo zaczęłaś drugi trymestr. Nie martw się, super, że wizyta już w poniedziałek to nie bedziesz musiała długo czekać żeby się upewnić. Trzymam kciuki, żeby dzieci rosły zdrowo:)

p19ugox1xy9dlkqw.png
Oby tak było. ;) W sumie nie miałam zbyt wielu objawów ale jak coś tam było czuć to wychodziłam z założenia, że tak ma być bo to ciąża. A teraz muszę się pilnować by nie taszczyć ogromnego wora psiej karmy. Bo się totalnie zapominam. ;)
Daleko od Wawy mieszkasz? ,ja 50 km :p
Praktycznie pod samą Wawą bo w Legionowie. ;)

Udało się multicytowanie. Yeah! [emoji12]

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry