reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam wszystkich. Szczególnie te dziewczyny które mnie pamiętają ale i równie serdecznie nowe użytkowniczki które pewnie nie wiedzą kim jestem ;) podczytuje was jak tylko mogę kochane ciesze się na każdą dobra wiadomość ! Pamiętam o was codziennie. Nieustannie życzę zdrówka dla Was i dla dzieciaczków! !!!;) troszkę do Was nie pisałam. Mam trochę kłopotów zdrowotnych po całej tej sytuacji i zabiegu. Ale obiecałam że będę zaglądać i czasem się odzywać wiec jestem ściskam was wszystkie sierpnioweczki:* :* :*
O miło, że nadal o nas pamiętasz [emoji173]️ Nadal trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń [emoji256][emoji173]️

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Dziewczyny, kawkowo życzę Wam miłego dnia :)

Powiedzcie mi, że mam pod deklem nie równo, ale moje kochanie wpadło na pomysł, że chłopcu (jeśli będzie), damy na imię Jarosław, cholera, ja nie chcę!!! Kojarzy mi się z wiadomo kim i mam wrażenie, że wszyscy dookoła będą myśleć, że to na cześć wiadomo kogo... Ja wiem, że Jarków jest dużo na świecie :D
16 marca mam usg połówkowe i się dowiem, co będziemy mieli, jeśli dzieci okażą nam tę łaskę i pozwolą się podglądać :D
Mi się Jarek kojarzy akurat dobrze. Jarosław owszem jednoznacznie, ale Jarek niekoniecznie :D A do czasu gdy Jarek będzie Jarosławem, o tamtym ślad może zaginie [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
a ja jestem na zwolnieniu od początku stycznia... chciałabym jeszcze wrócić do pracy bo od tego leżenia i nie wychodzenia dostaje powoli na głowę w domu... ale zobaczymy co powie lekarz. Na szczęście znajomi wiedzą jaką mam sytuację i starają się mnie odwiedzać :) dobrze że w czwartek mam wizytę to zaczerpnę świeżego powietrza :D
O jak dobrze Cię rozumiem[emoji4]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja ide na zwolnienie od marca, mój kierownik już wie co planuje chce żeby się przygotował z grafikiem i ułożył sobie go tak żeby miało to ręce i nogi, mój brzuszek coraz większy ;) dziś miałam badania krwi do tarczycy zobaczymy czy mi się poprawiła, mam wizytę u edokrynologa w środę tzn mam nadzieje że mam bo kazał mi przyjść a w recepcji termin jest na październik wiec muszę wejść poza kolejką ... ostatnio tak weszłam i nie był za przyjemny że musi iść po moją kartę ... nic musze się przygotować że z miłym gościem to raczej rozmowy mieć nie będę miała
 
Dziewczyny, kawkowo życzę Wam miłego dnia :)

Powiedzcie mi, że mam pod deklem nie równo, ale moje kochanie wpadło na pomysł, że chłopcu (jeśli będzie), damy na imię Jarosław, cholera, ja nie chcę!!! Kojarzy mi się z wiadomo kim i mam wrażenie, że wszyscy dookoła będą myśleć, że to na cześć wiadomo kogo... Ja wiem, że Jarków jest dużo na świecie :D
16 marca mam usg połówkowe i się dowiem, co będziemy mieli, jeśli dzieci okażą nam tę łaskę i pozwolą się podglądać :D

Nie dziwię Ci się, absolutnie bym się nie zgodziła na Jarosława hahaha :D
 
Kupiłam dzisiaj w biedronce legginsy za 19.90 ,takie ciepłe, i wysokie w pasie prawie pod pępek ,i w brzuszku sporo miejsca wiec trochę można w nich pochodzić ,u dołu mają na nogawkach suwaczki. Dzisiaj mam 17.0 tydzień myślę że koło miesiąca spokojnie jeszcze pochodzę :-)Naprawdę mega wygodne jakby ich na tyłku nie było .polecam :p
IMG_20180219_125819.JPG
IMG_20180219_125628.JPG
DSC_0137.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20180219_125628.JPG
    IMG_20180219_125628.JPG
    509,4 KB · Wyświetleń: 364
  • IMG_20180219_125819.JPG
    IMG_20180219_125819.JPG
    477,3 KB · Wyświetleń: 365
  • DSC_0137.JPG
    DSC_0137.JPG
    401,9 KB · Wyświetleń: 363
reklama
Kupiłam dzisiaj w biedronce legginsy za 19.90 ,takie ciepłe, i wysokie w pasie prawie pod pępek ,i w brzuszku sporo miejsca wiec trochę można w nich pochodzić ,u dołu mają na nogawkach suwaczki. Dzisiaj mam 17.0 tydzień myślę że koło miesiąca spokojnie jeszcze pochodzę :-)Naprawdę mega wygodne jakby ich na tyłku nie było .polecam :pZobacz załącznik 839649 Zobacz załącznik 839648 Zobacz załącznik 839650
A ile masz wzrostu?[emoji4]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry