reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Wysyłałam wtedy twój nick do poprawki że ma być kropka tego dnia co pisałaś że jest źle :) dla pewności wysłałam wiadomość do moderatora czy napewno jest ok
A zobacz powiadomienia czy masz coś z tamtej grupy nowej ? :)

Na apce nie mam żadnych powiadomień, jak skończę karmić Małego to sprawdzę na kompie jeszcze dla pewności.
Ale wiesz co. Mam w prywatnych forach wątek Styczniowe mamy 2018, wiec może moderatorce się podpiął zły wątek dla mnie [emoji12]
 
O widzę, że już chrzciny robocie. Ja też muszę zacząć coś planować w tym kierunku. I w końcu zdecydować czy robimy chrzest w Pl czy w De.
Hej dawno Cię nie było, miło ze wróciłaś :) My już tez po chrzcinach, mieliśmy 13 października ;) ja chciałam w Polsce ale się nie udało, wiec może chociaż roczek :D jak Leonardo?
 
Też bym chciała dołączyć.. Zerknijcie, jestem prawdziwą sierpniówką ;) urodziłam Leosia 24 sierpnia. Jeśli byłabym na prywatnym to i fotki bym chętnie wrzucała ;) przyznam, że na ogólnym bałam się ujawniać :hmm:
Moja Pola z 1 sierpnia :) ja jestem z tych powracających sierpniówek. Zaczęłam pisać już po pozytywnym teście. Właśnie sprawdzałam i byłam z Wami już od 12 strony :)
 
reklama
Na apce nie mam żadnych powiadomień, jak skończę karmić Małego to sprawdzę na kompie jeszcze dla pewności.
Ale wiesz co. Mam w prywatnych forach wątek Styczniowe mamy 2018, wiec może moderatorce się podpiął zły wątek dla mnie [emoji12]
To pewnie tak :D
Albo wejdź w fora wszystkie ogólne i tam zobacz czy Ci się wyświetla nowe sierpniówki 2018:) jak znajdziesz daj znać jak nie to napiszę do moderatora żeby to zmieniła :) Screenshot_20181029-222632.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-222632.jpg
    Screenshot_20181029-222632.jpg
    177,3 KB · Wyświetleń: 149
Do góry