reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Powiedział, że mieszkanie mieszkaniem ale dla niego jestem na pierwszym miejscu i chciał by , żebym była w tym najważniejszym dla niego dniu szczęśliwa. Zaplanował coś na wieczór. Zostawiamy mała mojej siostrze i mamy wychodne. Pierwszy raz od trzech miesięcy :D no i wcześniej na spacerze mam sobie coś kupić, lub zamówić przez internet. :) Ale co, to nie mam pomysłu. Najchętniej małej bym coś kupiła [emoji23]

No i super ma podejście :) to się ceni, brawo :)

To teraz pomysl o sobie kochana [emoji847]
 
reklama
Też bym chciała dołączyć.. Zerknijcie, jestem prawdziwą sierpniówką ;) urodziłam Leosia 24 sierpnia. Jeśli byłabym na prywatnym to i fotki bym chętnie wrzucała ;) przyznam, że na ogólnym bałam się ujawniać :hmm:
 
Może w każdym regionie inaczej, nie wiem. Tutaj w Gorlitz tak podobno jest, zreszta dla bezpieczeństwa już i tak wolimy do końca tygodnia zmienić na zimowe. Pogoda już będzie coraz gorsza pewnie po weekendzie, częsty deszcz, mokro, ślisko to i lepiej już mieć to z głowy, tym bardziej jeśli teraz z dzieckiem jeździmy [emoji5]
Nie, ta akurat regulacja dotyczy całego kraju i nie jest zmienna dla poszczególnych landów. Dla przykładu jak wyobrażasz sobie coś takiego np w województwie opolskim nie musisz jezdzic na zimowych, a w śląskim już tak... Bezpieczeństwo to inna sprawa. Zalecane jest jezdzic na zimowkach od 1 października, nawet nie 1 listopada. Ale to tez nie jest obowiązek ;)
 
reklama
Do góry