reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi dzisiaj smutno znowu jesteśmy same z córeczką mąż ma służbę i wraca jutro. Jutro mieliśmy jechać w góry ale niestety córcia wymyśliła w piątek, że koniecznie musi iść na dzień babci i dziadka (w srode) jeśli nie pójdzie to będzie jej bardzo smutno i ona nigdzie nie chce jechać - tym sposobem zostajemy do środy w Warszawie.


KatiNails, dzięki raz jeszcze [emoji8] ale przyznam, że nie miałabym siły stać i lepić pierogi [emoji6] Jutro już mam zadanie robić Martynki ulubione gołąbki [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi dzisiaj smutno znowu jesteśmy same z córeczką mąż ma służbę i wraca jutro. Jutro mieliśmy jechać w góry ale niestety córcia wymyśliła w piątek, że koniecznie musi iść na dzień babci i dziadka (w srode) jeśli nie pójdzie to będzie jej bardzo smutno i ona nigdzie nie chce jechać - tym sposobem zostajemy do środy w Warszawie.


KatiNails, dzięki raz jeszcze [emoji8] ale przyznam, że nie miałabym siły stać i lepić pierogi [emoji6] Jutro już mam zadanie robić Martynki ulubione gołąbki [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja z gotowego farszu robię kulki. Ciasto robi mi lidlomix w 2 minuty na około 50 pierogów. I potem tylko rozwałkować, wykroić kółka, kulki włożyć i kleić. Farsz robię albo dzień wcześniej albo tego samego dnia do południa

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
KatiNails, przekonałaś mnie zrobię we wtorek pierożki i zamroze [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj też tzw. pierogów sandomierskich. Tylko je mrozić na surowo albo wszystkie na świeżo wszystkie zjeść póki ciepłe.
Wędlina typu jakaś konserwowa i ser żółty. Mielisz jedno z drugim i tym faszerujesz pierogi. Magia!

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
hej dziewczyny. po wczorajszej wizycie rodzinki jestem nie do życia. wieczorem tak mnie bolało kręgosłup i troszkę brzuszek więc ciężka noc za mną... plan na dziś robię domowe KFC nawet mam ochotę ale przy jedzeniu okaże się czy mój żołądek przyjmie kurczaka. buziaki i leniwe niedzieli :-)
 
KatiNails, omg o takich pierogach to ja nigdy nie słyszałam ale muszą być pycha. Ciasto normalne tradycyjne pierogowe? Ostatnio robiłam pyzy z pieczarkami serem żółtym i właśnie szyneczka ale o takiej wersji pierożków to nigdy nie słyszałam [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
KatiNails, omg o takich pierogach to ja nigdy nie słyszałam ale muszą być pycha. Ciasto normalne tradycyjne pierogowe? Ostatnio robiłam pyzy z pieczarkami serem żółtym i właśnie szyneczka ale o takiej wersji pierożków to nigdy nie słyszałam [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy raz właśnie jadłam je w Sandomierzu :) i tak się właśnie nazywały SANDOMIERSKIE :)
Tak zwykle pierogowe ciasto :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
KatiNails, ja kiedyś jadłam pierozki z podobnym farszem ale były nadziewane w ciasto drożdżowe i pieczone w piecu - więc te Twoje zupełnie inne [emoji8] na pewno spróbuje[emoji6]


Rany jakie mam dziecko kreatywne - chwilę nieuwagi i przyszła całą pomalowana moimi cieniami, pomadką i obowiązkowy podkład w formie plam na twarzy [emoji6][emoji6][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny współczuję Wam tych strat bardzo...

KatiNails zazdroszczę Ci chęci do gotowania :) Ja nawet bez ciazy idę na łatwiznę i gotuję na szybko, nie nadaje się do kuchni kompletnie...co to jest ten lidlomix? Coś co ułatwia gotowanie typu termomix?

Ja jeden dzień czuje się lepiej a na drugi umieram, w nocy jak idę do toalety to zwby zasnac znowu potrzebuje 2 h no ale nie iść się nie da i takie to uroki ciazy.
Dzisiaj mamy powiedzieć teściom o ciazy i uwaga oni zawsze chcieli jedynaka i raczej drugi wnuk im się nie marzy a tu taka niespodzianka. Wcale nie chce mi się tam iść no ale w końcu się muszą dowiedziec.

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia:)
 
reklama
KatiNails, ja kiedyś jadłam pierozki z podobnym farszem ale były nadziewane w ciasto drożdżowe i pieczone w piecu - więc te Twoje zupełnie inne [emoji8] na pewno spróbuje[emoji6]


Rany jakie mam dziecko kreatywne - chwilę nieuwagi i przyszła całą pomalowana moimi cieniami, pomadką i obowiązkowy podkład w formie plam na twarzy [emoji6][emoji6][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja takie z piekarnika z ciasta drożdżowego, ale z farszem Ala pizza.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry