reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny czy macie nadal jakiś problem z brodawkami? Mały ma prawie 3 tygodnie, a moje brodawki nie bolą co prawda, ale są takie nadwrażliwe. Np jak mam stanik założony to mnie drażni. Smaruję kilka razy dziennie maścią i dużo razy swoim mlekiem. Nie wiem czy to kwestia że może mały źle łapie (chociaż wydaje mi się że dobrze) czy taki "urok" moich cyców [emoji14]
Mój ma 2 tyg i mnie też jeszcze bolą. Ale ja widzę że on nieraz źle złapie , za płytko i wtedy boli i podrażnia.
 
reklama
Byłam dziś na ktg wszystko Ok, trwało to 1,5h bo mała godzinę przespała, za tydz jak nie urodzę to ktg i przepływ, później ktg co 2 dni i po 8 dniach szpital... ajajaj a miałam rodzic w 32tyg hahaha
Szybko minie[emoji16]
Ani się obejrzysz[emoji4]
Dziewczyny czy macie nadal jakiś problem z brodawkami? Mały ma prawie 3 tygodnie, a moje brodawki nie bolą co prawda, ale są takie nadwrażliwe. Np jak mam stanik założony to mnie drażni. Smaruję kilka razy dziennie maścią i dużo razy swoim mlekiem. Nie wiem czy to kwestia że może mały źle łapie (chociaż wydaje mi się że dobrze) czy taki "urok" moich cyców [emoji14]
Podobno się zahartują. Moje są mega czułe pod prysznicem... chociaż jeszcze kilka dni temu była tragedia, bo aż krwawiły. Tetaz jest lepiej.
Jutro rano cięcie, boję się :( :(
Jakieś dobre rady? :(
Wstań po cięciu, jak najszybciej. Tzn. Jeśli będą proponować szybką pionizację. Naprawdę warto. Będzie ciężko, ale da się przeżyć[emoji5]
Dziewczyny a usg stawów biodrowych to do 6 tygodnia życia trzeba zrobić?
Tak niby jest w zaleceniach[emoji5] mój miał w szpitalu robione i do 6 tyg ma mieć drugi raz[emoji4]
 
Hyhy u mnie tez niewyspanie.. co dwie godz sie budzila ;) teraz wypila moje mleko,a ze bylo jej malo to podalam mm ale wypila troszke,czyli tylko dopila sobie.. i maz ją usypia [emoji14] mala ma problemy z zasypianiem.. widze ze jest mega zmeczona, a nie zasnie franca mala.. bedzie kwyrlic,piskac,kopac,plakac,przeciagac sie,napinac i nie zasnie :/
Mój w czasie dnia też nie bardzo chce spać. Kręci się, marudzi, popłakuje i uspokaja się i usypia dopiero na rękach u mamusi lub tatusia [emoji14] ogólnie on mi w dzień nie śpi dużo jak na noworodka [emoji14]
 
Dziewczyny,mam pytanko odnośnie kupek naszych bąbelkow. Bo zastanawiam się czy to biegunka czy normalna kupka. Bo jakby te ziarenka no ale zostają na górze, jest ich zazwyczaj niewiele,a reszta wsiaka w pieluszke. Też tak jest u Was, czy nic nie wsiaka do środka?
Mój też robi takie kupki rzadkie które częściowo wsiąkają w pieluszkę i grudki też są.
 
reklama
Do góry