reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny powiedzcie czy która z Was tak miała...po usg dopochwowym mialam uplawy w kolorze brązowo brunatnym to było w 8 tc ...zauwazylam to po godz. jak wróciłam od lekarza więc do niego wróciłam i przerażona mówię co sie dzieje. A on na to że tak.moze być po usg. Utrzymywalo sie to dwa dni. Po tygodniu patrzę na wkladce śluz coś w rodzaju kawa z mlekiem...dzwonię przerażona a on żebym zwiększyła duphaston do 3 dziennie. A JAK pojawi się tego więcej lub krew to na ip. Przerażona nie czekałam tylko pojechałam na izbę. Tam gin włożył mi tylko wziernik, czy jak to się tam nazywa, i bez usg stwierdził, że nie ma plamienia. Pytam się jego czy mam zwiększać duphaston a on , że nie. Ale przerażona i tak zwiększyłam...dziś po tyg znowu ten śluz z rana ...fakt wróciłam do dwóch duphastonow ale dopiero dziś więc to nie powinno mieć znaczenia. Najdziwniejsze jest to , że ten śluz raz jest biały następnym razem juz cirmny zolty lub kawa z mlekiem. Przyspieszylam wizyte na czwartek, ale boję się

Ja miałam plamienie w 8tyg, brązowe, dostałam jednorazowo 4tabl, pózniej 3x1. Plamienie minęło, do tej pory pojawiło Sie raz jak już tabletek nie brałam, szybko minęło. Lekarz powiedział żebym sie nie martwiła dopóki nie pojawi sie żywa krew. Na szczęście już spokój. Co do śluzu to ja mam biały, żółty, ciemno żółty różnie i to na porządku dziennym. Z dzidziusiem wszystko w porządku. Bądź dobrej myśli, na pewno wszystko okej:)


gannyx8dsoycbms0.png
 
reklama
Ja miałam plamienie w 8tyg, brązowe, dostałam jednorazowo 4tabl, pózniej 3x1. Plamienie minęło, do tej pory pojawiło Sie raz jak już tabletek nie brałam, szybko minęło. Lekarz powiedział żebym sie nie martwiła dopóki nie pojawi sie żywa krew. Na szczęście już spokój. Co do śluzu to ja mam biały, żółty, ciemno żółty różnie i to na porządku dziennym. Z dzidziusiem wszystko w porządku. Bądź dobrej myśli, na pewno wszystko okej:)


gannyx8dsoycbms0.png
dziękuję...wiem, że za bardzo pewnie wszystko analizuje
 
Zaraz północ a ja nie śpię. Do chorego gardła jeszcze katar mi doszedł:-( kiedy się wylecze.. Wiadomo z domowymi sposobami tak łatwo wcale nie jest
 
Dawno nie zaglądałam...zaczęłam 12 tydz. Ciągle źle się czuję. Mam mdłości i mnóstwo zapachów mi przeszkadza. Liczę na to, że niedługo się to skończy. Ciągle leżę w łóżku i nie mam na nic ochoty. Schudłam już 5 kg. Jutro wybieram się na badania prenatalne. No to się wyglądałam :)
 
reklama
Do góry