reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A dziękuję. Czuje sie podobnie cały czas. Tzn są jakieś skurcze ale nieregularne. Boli ale zapewne nic to nie daje. Jutro skoro świt idę na oksy. Boję się że będzie bezowocnie. Zawsze tak mam że panikuje za wczasu... To wielowodzie też nie daje mi spokoju. Nawet nie wiem czym to grozi ani skąd się mogło wziąć ani tym bardziej czemu mój gin o tym nie wspominal...
Trzymajcie kciuki. Teoretycznie mam 3cm rozwarcia więc może ta oksytocyna coś ruszy... Chciałabym choć mieć swiadomosc że jak nie to przebija pęcherz i będę dalej walczyć i że jutro już mały będzie ze mną...A tu lipa...

@kasiak85 na pewno dobry wycieli. Nie martw się i ciesz się piękna córeczka u boku :) skoro faktycznie nie możesz zajść w kolejną ciążę to szkoda że nie mogli podwiazac.
 
Po biustonosz też muszę iść. Pierwszy raz w życiu kupię bez push upu i rozmiar C. :D
Tylko denerwuje mnie , że jedna piers jest mniejsza i widać różnicę :(:(:(
Pokaż brzuszek :D tak dziwnie już nie ciazowo nie ?:D
Mam tylko takie roznegliżowane zdjęcie, więc wycięłam cyce [emoji23]

Ja się tam cieszę, że brzuszek już nie ciążowy [emoji16]
20180814_215221.jpg
 

Załączniki

  • 20180814_215221.jpg
    20180814_215221.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 443
reklama
Do góry