reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

My po wizycie :)
Dziś 36+4 Mała waży niecałe 2900 :)
Wszystko ok :) Szyjka oczywiscie wysoko :)
Ostatnią wizytę mam 8 sierpnia, to bedzie prawie 39 tydzień i wtedy mi powie kiedy mam się stawić na patologię ciazy i wpisza mnie w plan na cc :)
Ładnie już waży [emoji16]
Dostałam dzisiaj mały prezencik od poloznej
Zobacz załącznik 880943

Dzisiaj Marta dzwoniła, że była z babcia na zakupach w Rossmannie i pokazywała co kupiła. Kupiła dla Braciszka misia z pozytywką i coś z Nuka, ale nie widzialam dobrze co. Dla mnie kupiła pomadkę, kredkę do oczu i cienie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Moje słoneczko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kochana córeczka[emoji16]jak myśli o wszystkich[emoji16]
 
reklama
Umylam okna balkonowe w sypialni i corki :D teraz salon i kuchnia..
Ale za chwile :D dobrze ze te okna balkonowe sa zamkniete i umylam tulko zewnetrzne czesci obsrane od robali ;) inaczej bym chyba umarla z wycienczenia.. bo sa podwojne czyli tak jak bym miala zamiast dwoch to cztery okna balkonowe ;) no i dobrze ze wczesniej umylam miedzy skrzydlami hyhy tylko wystarczylo przetrzec..
Ze Ty masz jeszcze tyle siły, jestem pelna podziwiu. Ja w ten upał to mam problem, żeby wyjsc na gore po schodach, schodzę i klade się pod wiatrak i nogi do góry oczywiście :p
 
Nie dość że na kulkach Nasiedziałam się dwie godziny i nic nie robiłam, to teraz też mam chwilę dla siebie :D
15 zł warte tylko czasu spokoju [emoji23] [emoji23]
Także zapamiętajcue na przyszłość ta zaletę sal zabaw tego typu [emoji23]
Jem zupę i też idę na drzemke a co [emoji23]
PicsArt_07-24-02.44.22.jpg
 

Załączniki

  • PicsArt_07-24-02.44.22.jpg
    PicsArt_07-24-02.44.22.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 356
IMG_0449.jpg
Moja siostra nagrala w sobotę filmik jak głaszcze mój brzuch, ale ze tu filmików nie można dodać to wycięłam z niego jedno zdjęcie, trochę słabe jakościowo, ale widać moj Brzucho :D Wyglada na tym zdjęciu na bardzo duży, ale w rzeczywistości wydaje się być mniejszy ;P
 

Załączniki

  • IMG_0449.jpg
    IMG_0449.jpg
    68,3 KB · Wyświetleń: 350
reklama
Do góry