reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ee Nina ta co urodziła dodała ostatni post na bb w styczniu. Więc średnio z tą aktywnością tutaj ;) . I w sumie urodziła , napisała na ogólnym na Facebooku że urodziła a na naszej skromnej grupie nie :) dopiero po tygodniu (?) Jakoś tak [emoji39]
A dużo osób tutaj dołączyło po styczniu więc jak ktoś ma ją w ogóle kojarzyć [emoji39]
Ale ta druga dziewczyna chyba się udzielała :)
Z resztą jakie to ma znaczenie [emoji16] już dziewczyny wiedzą że urodziły 2 dziewczyny z forum fb, dzieciaczki się troszkę pospieszyły ale szczegółów nie będziemy zdradzać o czyimś dziecku i porodzie :) na forum typowo bb Ankan jest pierwsza. Ale to przecież nie zawody [emoji16]
 
Wysłałam Ci prywatną wiadomość :) chętnie tam dołączę
Co wchodzę rano na forum to zastanawiam się kto będzie kolejny i urodzi. A tu proszę dług i nie trzeba czekać :D aż taki dreszczyk emocji czuje jak tu wchodzę.

Ja o 11.50 wizytuje. Proszę o kciuki za wage mojego dziecka i wody plodowe
Daj znać po wizycie!
Pięknie to ujęłaś, jestem tego samego zdania. Tylko nie chciałam nic pisać, bo znając mnie tak bym to tak ujęła że Mikasa mogłaby się na mnie obrazić. Czasami ciężko coś ubrać w słowa.
Też jestem podobnego zdania[emoji4]
Aż wtrące - Ty leżałaś patrząc na brudne okna?? Chyba chciałaś napisać 'popierdalałam (pardon my french) po domu jak szalona patrząc na brudne okna'.
Ooo o dobrze to ujęłaś[emoji16][emoji16]
Zobacz załącznik 877048
Zobacz załącznik 877049
Mój bęcolek w ostatnim dniu 35 tc. Jutro zaczynamy 36. Ankan miała termin o jeden dzień wcześniej niż ja [emoji5]
A ja jeszcze wszystkich okien nie umyłam.. po jednym dziennie to jeszcze cały tydzień mi zejdzie.. siedź jeszcze Piotruś w brzuszku u mamy..[emoji5]
Wow masz duży brzuszek[emoji16][emoji7]
 
Nie będę wymieniać jak dziewczyny będą chciały to same napiszą :) info było u nas na naszej grupie na fb ":)
O szkoda że się nie pochwalily. Ale rozumiem że nie wszystkie chcą pisać tu na otwartym wątku gdzie nie wiadomo kto naprawdę nas czyta.
W takim razie ogromne gratulacje dla tych mam.
Choć i tak czekam z utęsknieniem na wieści od tych mam które są z nami i choć raz na jakiś czas piszą co tam u nich ;)
 
No widzicie, a wy tak wątpicie w moje „marzenia” o wcześniejszym rozpakowaniu, a tu takie niespodzianki, ze te które nie maja bóli, skurczy itd nagle zaczynaja akcje :D
Oczywiście napisałam to żartem i żeby nikt źle nie odebrał [emoji173]️[emoji16]

Ale naskrobalyscie tu wpisów. Ja po 7 byłam z pieskiem i teraz dopiero znowu wstałam :D
Tyle postów bo tu takie emocje [emoji16]

Nie wątpimy w Twoje marzenia [emoji16] niech się dzieje co ma się dziać, wszystko się okaże [emoji16]

Trzeba będzie stworzyć później nowy wątek z informacjami ile mamy dzidziusiów [emoji7]
 
@karkula309 tak, mi chodziło o Karorek, wydaje mi się że była raczej aktywna, ale mogę się mylić ;) Sorki że napisałam, ale to chyba żadna tajemnica już.

@Bajunia śliczny brzuszek, na fb mamy ogromną przepastną i wypasioną galerię brzuszków :)
Ona chyba ostatnimi czasy jeśli wogole się udzielała to na prywatnym bb niż na otwartym to nie wszystkie z nas może kojarzą :) i chyba miała termin jakoś na koniec lipca jak ja jak dobrze pamietam ?
 
A w ogóle to hej! Milion lat mnie tu nie było bo nie ogarniam BB... W którymś momencie przestałam dostawać powiadomienia o kolejnych postach i nawet nie chcecie wiedzieć ile w którymś momencie było wiadomości nieprzeczytanych...
Update od nas jest taki, że wszystko ok. Syneczek siedzi grzecznie w brzuchu, ułożony główkowo, szyjka ok, ilość wód ok. Generalnie porodu nie widać. Chooooociaż... termin mam o jeden dzień późniejszy niż Ankan więc dzisiejsza wiadomość z rana troszkę mnie docisnęła ;) Na szczęście prawie wszystko mamy gotowe (przynajmniej z tych niezbędnych rzeczy), a torbę do szpitala spakowałam w tym tygodniu. Brakuje tam detali bez których można żyć. Nawet fotelik mamy choć to miała być najostatniejsza rzecz - u nas to nie problem zostawić na ostatnią chwilę ten temat bo mąż pracuje w branży fotelikowej - fotel dawno wybrany, po prostu miał iść do magazynu, wziąć i zapłacić. No i już jest, czeka na maluszka :)
Jeszcze co do FB - tamta grupa jest 'tajna' nie dlatego żeby kogoś wykluczyć tylko żeby nasi fejsbukowi znajomi jej nie widzieli, a przynajmniej naszej przynależności do grupy. Ja na początku jej istnienia siałam panikę co do prywatności grup na FB bo nie chciałam żeby ludzie z pracy o mojej ciąży dowiedzieli się właśnie takim kanałem ale właśnie forma w jakiej istnieje sprawia, że nic się nie ujawnia ;)
Dobrego dnia kobietki :)
 
reklama
Do góry