reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ooo nieeee gofry?! Zabiłabym za takie pyszności :D też ostatnio jadłam naleśniczki i teraz takiego gofra bym opierdzieliła [emoji14] wgl mam fazę na herbatę z cytryną i miodem i na dżem truskawkowy :p
Zapraszam, został mi jeden :D dżem truskawkowy to również moja miłość [emoji7] i jabłka szalenie mi wchodzą :D

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zadroszczę lodów!!! Ja z powodu tarczycy mam też nietolerancję glutenu i laktozy.... Wiec dieta ciązowo-bezglutenowo-bezlaktozowa !!! tragedia....
Lody zrobione z samych mrożonych malin, cukru pudru i banana [emoji7] zero glutenu i laktozy :D

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Zadroszczę lodów!!! Ja z powodu tarczycy mam też nietolerancję glutenu i laktozy.... Wiec dieta ciązowo-bezglutenowo-bezlaktozowa !!! tragedia....
Cześć, trafiłam przypadkiem, bo ja nie sierpniówka, ale rzuciły mi się w oczy lody i ograniczenia dietetyczne.. I tak pomyślałam, że się podzielę na poprawę humoru ;)

Robiłam ostatnio z inną polewą, i wyszły pyszne, więc się dzielę ;) bez glutenu, bez laktozy, bez cukru, domowe pyszne lody orzechowe Link do: ORZECHOWE LODY Z POLEWĄ ŚLIWKOWO-PIERNIKOWĄ

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Hmmmm głupie pytanie zapewne...niektore z Was mają na koncu każdego posta takie kalendarzyk ciązy, ktory tydzien ktory dzień. Jak można takie coś dodac sobie do profilówki??
 
Do góry