reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie. Jestem w 8 tyg, czuję się dobrze. Czasami oczywiscie przeszkadzaja mi zapachy no i wybrzydzam przez to z jedzenie. Dzisiaj jest ok, zjadam wszystko, dwa ostatnie dni na chrupkach ryzowych, jogurcie, owocach i jakiejs sałatce. Wszystko mnie odrzucało i powodowało odruch wymiotny. Wy tez macie raz lepszy raz gorszy dzien?
Drugie pytanie...piersi. Moje tak bola ze masakra, budze sie w nocy bo palą mnie od srodka. Dzisiaj wyjatkowo boli mnie jedna, prawa, tak jakby glębiej w srodku. Nie spodziewałam się że piersi rosną aż tak od samego począku!!! Was też tak bolą?
Tworzą się kanaliki w piersiach więc masz prawo je czuć :) b
Co do nudności to mam praktycznie 24/7 od zaciętego 6tc czyli już dwa tygodnie . Lodówki wogole nie otwieram [emoji23][emoji23] na wieczór czasem jestem w stanie coś zjeść tak jak np dziś i zaraz po lodach zjeść frytki z keczupem [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Dziewczyny ale smaka robicie, zastanawiam mnie jedna dlaczego Wy macie siły na takie rzeczy, a ja np dzisiaj nawet z objadem miałam problem. Nie mam mocy wogole.
 
Dokładnie. Raz nie mogę wytrzymać i muszę coś takiego zjeść a innego dnia nic mnie nie przekonuje i mało jem. Ostatnio robiłam naleśniki i jednego zjadłam z dżemem a drugiego z serem żółtym i pomidorem (jeden po drugim) :D

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Jestem w 8 tyg, czuję się dobrze. Czasami oczywiscie przeszkadzaja mi zapachy no i wybrzydzam przez to z jedzenie. Dzisiaj jest ok, zjadam wszystko, dwa ostatnie dni na chrupkach ryzowych, jogurcie, owocach i jakiejs sałatce. Wszystko mnie odrzucało i powodowało odruch wymiotny. Wy tez macie raz lepszy raz gorszy dzien?
Drugie pytanie...piersi. Moje tak bola ze masakra, budze sie w nocy bo palą mnie od srodka. Dzisiaj wyjatkowo boli mnie jedna, prawa, tak jakby glębiej w srodku. Nie spodziewałam się że piersi rosną aż tak od samego począku!!! Was też tak bolą?

Mnie bolą praktycznie od początku ciąży i na koniec dnia mam takie pełne jakby było tam 3 litry mleka w jednym :D ale też właśnie bolą i pieką, szczególnie sutki :p
A i zapomniała bym o najważniejszym swędzą niemiłosiernie :D
 
Tworzą się kanaliki w piersiach więc masz prawo je czuć :) b
Co do nudności to mam praktycznie 24/7 od zaciętego 6tc czyli już dwa tygodnie . Lodówki wogole nie otwieram [emoji23][emoji23] na wieczór czasem jestem w stanie coś zjeść tak jak np dziś i zaraz po lodach zjeść frytki z keczupem [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Zadroszczę lodów!!! Ja z powodu tarczycy mam też nietolerancję glutenu i laktozy.... Wiec dieta ciązowo-bezglutenowo-bezlaktozowa !!! tragedia....
 
Dziewczyny mam pytanie. Jestem w 8 tyg, czuję się dobrze. Czasami oczywiscie przeszkadzaja mi zapachy no i wybrzydzam przez to z jedzenie. Dzisiaj jest ok, zjadam wszystko, dwa ostatnie dni na chrupkach ryzowych, jogurcie, owocach i jakiejs sałatce. Wszystko mnie odrzucało i powodowało odruch wymiotny. Wy tez macie raz lepszy raz gorszy dzien?
Drugie pytanie...piersi. Moje tak bola ze masakra, budze sie w nocy bo palą mnie od srodka. Dzisiaj wyjatkowo boli mnie jedna, prawa, tak jakby glębiej w srodku. Nie spodziewałam się że piersi rosną aż tak od samego począku!!! Was też tak bolą?
Mnie bolały tylko na początku ciąży. Tak około 4 tygodnia. Wtedy też urosły mi o rozmiar i od tego czasu spokój. Czasem na krótko coś tam zaboli.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja zrobiłam gofry z bitą śmietana, sosem czekoladowym i malinowym [emoji15][emoji12]


Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo nieeee gofry?! Zabiłabym za takie pyszności :D też ostatnio jadłam naleśniczki i teraz takiego gofra bym opierdzieliła :p wgl mam fazę na herbatę z cytryną i miodem i na dżem truskawkowy :p
 
reklama
Do góry