reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A do którego rozmiaru już jesteś obkupiona ?:) To zajrzyj w przyszłym tygodniu do Lidla :D. Będą fajne ciuszki, ja kupię na 74 trochę :p
Do 68 ale jakieś pojedyncze i na 74 się znajda :) te ciuszki przejrzałam i są na 62-68
Widzialam wlasnie gazetke fajne te ciuszki. Tylko ja nie mam Lidla blisko siebie , daleko.. ale moja siostra ma parę metrów od siebie to może jej powiem żeby mi coś kupiła :)
Wyjęłam jednego pampersa 1 i są takie slodkie małe az nie możliwe że taka mała dzidzia bedzie malutka pupcia w nich , jej tak nie mogę się doczekać , malutka chyba też bo tak cały dzień od rana bryka się rozpycha , chyba chce wiecej miejsca :D
 
W takim układzie rozumiem że macie model związku ze to facet zajmuje się takimi rzeczami ? Bo kurcze u nas jest tak że to ja musze mieć głowę na karku i zajmować się wszystkimi umowami , płatnościami itp... myślałam że inaczej być nie może a tu proszę :D mój to nawet by nie wiedział gdzie umowę o pracę ma położona :D
Może być hehe mój mąż ogarnia rzeczy związane z domem, takie jak rachunki, płatności itd. A jeśli chodzi o umowy o pracy, paski z wypłaty czy takie tam, to ja ogarniam swoje, a on swoje ;)
 
Do 68 ale jakieś pojedyncze i na 74 się znajda :) te ciuszki przejrzałam i są na 62-68
Widzialam wlasnie gazetke fajne te ciuszki. Tylko ja nie mam Lidla blisko siebie , daleko.. ale moja siostra ma parę metrów od siebie to może jej powiem żeby mi coś kupiła :)
Wyjęłam jednego pampersa 1 i są takie slodkie małe az nie możliwe że taka mała dzidzia bedzie malutka pupcia w nich , jej tak nie mogę się doczekać , malutka chyba też bo tak cały dzień od rana bryka się rozpycha , chyba chce wiecej miejsca :D
To akurat ciuszki ;)
 
reklama
Mi tez się właśnie podobają te cybexy, tylko zastanawiam się jaki model, jeśli mogę wiedzieć to ile płaciliście za ta 5? I mam nadzieje, ze będzie pasował do naszego auta. Braliście z isofixem?

Kosztował 499 zł, my mamy bez bazy - mój nie jest przekonany do nich więc nie braliśmy :)
 
Do góry