reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja już myślałam ze mam schizę jakąś, że brzuch mi wywaliło w 5tc!!!! Aż wczoraj po forach czytałam czy to w ogóle możliwe! I jednak, albo jakieś wzdęcie. Ja mam taką sytuację że w ciągu ostatniego roku schudłam 16kg, i od roku kilka razy w tygodniu mierzę się w kilku miejscach (m.in. talia, brzuch), ot takie zboczenie zeby pilnować aby się znowu nie rozrosnać :p I wczoraj siedzę i ten brzuch mi jakość przeszkadza i nie ma bata, w 3 dni w brzuchu +4cm, w talii +3cm, takich wymiarów nie miałam już dawno dawno! Ale czytałam że to mogą być wzdęcia na początku ciązy. Cały weekend zdrowe lekkie żarcie a tu na koniec taki psikus. Wiedziałam że w drugiej ciąży brzuch szybciej się pojawia ale bez przesady! W takim tempie to na święta będę musiała kupić ciążowe gacie :) Żarty żartami ale boję się znowu przytyć :(
 
Ja dziś przyszłam do pracy i jakiś odświeżacz powietrza był włączony przez weekend, tak mnie ten smród uderzył ze od razu do kibelka pognałam :p Mam bardzo wyczulony węch teraz :)
 
Cześć :)
Zrobiłam dziś rano test.. pozytywny:) Okres spóźnia mi się dwa dni.
Mam 38 lat :szok: sześcioletniego synka i... udało się w czwartym cyklu :)
Czekam na was dziewczyny z terminem na sierpień 2018 :)
Napisałam smsa do gina :) czekam na termin wizyty ::):-D

eiktdqk362g7u9u6.png
38 lat będę miała w styczniu,więc lada moment.Termin też mi wypada na sierpień ok.10.Pozdrawiam.
 
Witam, i również dołączę,ostatnia @ 28.10 dwa testy pozytywne w 34 dc. Ciążą nie planowana,ale dzidziuś bardzo widać chce się urodzić.Jest to moja trzecia ciąża,termin z kalkulatorów internetowych wypada mi między 4 a 7 sierpnia.Na wizytę planuję się wybrać 14 albo 19 grudnia,żeby już coś zobaczyć.W domku mam już córkę Zosię 5,5 roku i syna Michała prawie 2 ,5.Z objawów tylko bóle okresowe,lekkie mdłości i okropne zmęczenie.Pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty:)
Aaaa i co do brzucha tak samo jak w drugiej ciąży wyskoczył bardzo szybko,wieczorami jak na 4 miesiąc,na pewno winne są też wzdęcia które męczą mnie niemiłosiernie.Więc nie przejmujcie się w kolejnych ciążach u niektórych pań to normalne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia ja brzuchol to mam tłuszczowy jak talala aż watydze się sama przed sobą jak na wagę wchodzę.... ale mimo to czuje ze spodnie zrobiły się lekko ciasne...

Ja w pierwszej ciąży 20 kg przytylam za przeproszenie żarłam wszystko;-) a najwięcej słodyczy. W drugiej 11 kg prawie miesiąc niewiele jadlam bo nie moglam. Ale potem juz nie słodycze tylko frytki kebaby i wcale dużo nie tylam. Przytylam jak skończyła karmić mała.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry