reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Szukam! ! !
Potrzebuję kupić wino czerwone półsłodkie i półwytrawne w przedziale cenowym do 25 zł za butelkę. Ja lubię tylko wina słodkie i nie mam zielonego pojęcia co kupić. Może mamy tu smakosza win? Oczywiście z zawartością %%% bo to na wesele. Niekoniecznie musi być czerwone.
Ja jestem smakoszem ale nie znawcą hahaha :D ja lubię najbardziej wina mołdawskie a są dosyć tanie. Fajne jest jeszcze wino "zmora", nie wiem jaka cena dokładnie ale wydaje mi się że powinno być do 25 zł :) dobre w smaku no i fajna nazwa :D
 
Pewnie miałaś normalna wage albo niedowage przed ciaza [emoji14] Ginekolog Ci nic nie mowi na ten temat? Ja ostatnio mialam wyklad, ze jestem klockiem [emoji14]

Nie zatrzymuje, bo bym raczej czula. Pije duzo wody i zaczelam zdrowo sie odzywiac ale na nic moje poswiecenie :D
Ja też jestem klockiem i juz dużo na plusie.. tyje cały czas. I nawet zrobiłam eksperyment że jadłam mniej przez całe dwa tygodnie i tylko zdrowe rzeczy a przytyłam tyle co wcześniej przez taki sam okres czasu :/
 
Żeby sprawdzić czy Cię nie chcą oszukać ?:D
Ja i tak się u gina nie ważę tylko zawsze jej podaję wagę i wpisuje mi do karty :D póki co nic złego mi nie powiedziała poza tym że między 1 a 2 wizytą przytyłam 1,5 kg i kazała wcinać marchewkę z jabłkiem zamiast słodyczy ale to był 7-10 tc. Do 17 kwietnia miałam 5,5 kg na plusie tyle że ja w listopadzie zaczęłam dietę i schudłam 3kg a o ciąży dowiedziałam się 14 grudnia i potem dieta poszła w niepamięć :p Ale wykupie sobie ją po porodzie :D
 
Pewnie miałaś normalna wage albo niedowage przed ciaza :p Ginekolog Ci nic nie mowi na ten temat? Ja ostatnio mialam wyklad, ze jestem klockiem :p

Nie zatrzymuje, bo bym raczej czula. Pije duzo wody i zaczelam zdrowo sie odzywiac ale na nic moje poswiecenie :D
Mialam normalna wage 54 kg moj wzrost to 159 cm ;) gin nic nie mowi na ten temat :D ja mu zrzedze nieraz ze tluszcz mi rosnie hyhy
 
Ja też jestem klockiem i juz dużo na plusie.. tyje cały czas. I nawet zrobiłam eksperyment że jadłam mniej przez całe dwa tygodnie i tylko zdrowe rzeczy a przytyłam tyle co wcześniej przez taki sam okres czasu :/
A moze to jest tak, ze niektorzy maja tendencje do wiekszego tycia w ciazy? ;) bo juz nie wiem jak to sobie wytlumaczyc. Ubrania powinnam miec rozmiar wieksze, za to staniki 2 rozmiary wiec moze to wina cyckow?
Mialam normalna wage 54 kg moj wzrost to 159 cm ;) gin nic nie mowi na ten temat :D ja mu zrzedze nieraz ze tluszcz mi rosnie hyhy
To Tobie te 15kg nie zaszkodzi, mnie juz stopy bola od dzwigania :p
 
Pewnie miałaś normalna wage albo niedowage przed ciaza :p Ginekolog Ci nic nie mowi na ten temat? Ja ostatnio mialam wyklad, ze jestem klockiem :p

Nie zatrzymuje, bo bym raczej czula. Pije duzo wody i zaczelam zdrowo sie odzywiac ale na nic moje poswiecenie :D
Nie zawsze się czuje. Tylko po prostu się tyje. Chyba. No nie wiem, ja bym spróbowała pić dużo , może by pomogło :) albo taki twój urok :) i zejdzie po ciąży :)
 
I można tak sobie pozwalać raz na jakiś czas ?:) Nie zaszkodzi to Tobie lub dziecku ? Pytam bo totalnie się na tym nie znam. A z tego co wiem to dziewczyny z cukrzyca przestrzegają radykalnie diety
Mozna jesli skoki cukru nie sa mega wysokie ;) moja tesciowa ma cukrzyce i nieraz folguje sobie z ciastkiem np ;) a ma bardzo dziwne wysokie skoki
 
A moze to jest tak, ze niektorzy maja tendencje do wiekszego tycia w ciazy? ;) bo juz nie wiem jak to sobie wytlumaczyc. Ubrania powinnam miec rozmiar wieksze, za to staniki 2 rozmiary wiec moze to wina cyckow?

To Tobie te 15kg nie zaszkodzi, mnie juz stopy bola od dzwigania :p
Hyhyhy mnie kregoslup ;) wiec tez nie dobrze ale mysle ze po ciazy zjedziemy ;)
 
reklama
Ładna bardzo, ale jesteś pewna że zmieści Ci się brzuszek do niej? :D wydaje się bardzo obcisła
No właśnie się boje, bo noszę M na codzien poza ciążą. Dziewczyna pisze , że jest bardzo elastyczna. Umowie się z nią , że jak będzie za mała do oddam. Ale w sumie cena nie wysoka to zostawię sobie na po ciąży :) i szukam w razie czego dalej , gdyby była ciasna. :)
 
Do góry