reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny pierwszy pomiar glukometrem zaliczony. Po obiedzie ( purre z ziemniaków smażony klops i sałatka z pomidora ogórka kiszonego i szczypiorek z majonezem lekkim ) po godzinie 110. Dobry wynik co mówicie ? ? Musze jeszcze pp dwóch sprawdzić ? ?
 
reklama
Dziewczyny pierwszy pomiar glukometrem zaliczony. Po obiedzie ( purre z ziemniaków smażony klops i sałatka z pomidora ogórka kiszonego i szczypiorek z majonezem lekkim ) po godzinie 110. Dobry wynik co mówicie ? ? Musze jeszcze pp dwóch sprawdzić ? ?
No wg tego jakie ja mam zalecenia, to dobry :)
Mierzę sobie po godzinie, bo jest wyższy. Jak by wyszedł mi powyżej 120, to po godzinie powtórzyłabym jeszcze raz.
 
Kurcze, po tygodniu stanęłam na wage i znowu 1kg do przodu :( w sumie juz 11kg i nie wiem co to.bedzie do nast wizyty u gina... ograniczylam slodycze- w niedziele tylko kawalek ciasta a dupa dalej rosnie
 
Też ostatnio szukałam aspiratora i zdecydowałam się na gruszkę .. myślałam nad tym do odkurzacza ale mamy tylko odkurzacz taki bardziej przemysłowy i on stoi w garażu. A dzieciaki się nie boją głośnego odkurzacza? I jak sprawa czyszczenia ? Bo czytałam gdzieś że ten do odkurzacza jest taki że później ciężko się go czyści trzeba dokładnie rozbierać i długo to schodzi. prawda to ?
Ja uzywalam takiego do odkurzacza przy 3 latku. Chłopiec nie nawidzil i trzeba było trzymać na siłę. Ale wyciągał wszystko w momencie. Czyszczenie szybkie. Odmyka się część od części i płucze pod bieżącą wodą :)
@oliwiapatrycja, trzymaj się cieplutko. Zajrzyj za ten miesiąc do nas:)

Ja przy chłopakach miałam aspirator frida - super sprawa. Teraz w 3 aptekach pytałam i już go nie mają. Kupiłam ten z canpolu niestety nie mam już takiego zwykłego odkurzacza na rurę tylko taki stojący a on się ie nadaje więc będę musiała ustami.

Myślałam, że się dziś wykończę. W nocy obudziło mnie kłucie w klatce piersiowej i w plecach w odcinku piersiowym. Nie mogłam złapać głębszego oddechu, nad ranem dołączyła biegunka i wymioty chyba ze 20razy odwiedzałam toaletę. Wymęczyło mnie jak nie wiem. Teraz już lepiej jeszcze tylko głowa mnie boli. Mała też dziś jakoś mniej aktywna w brzuchu.
Biedactwo.. może coś zjadłaś nie świeżego.
Jak by się powtórzyło to lepiej przejdź się do lekarza ;-*
Malutka wymęczona na pewno. Ja przy skurczach i bólach przy zaparciach, a mam tak mocne , że słabne na toalecie i mała później się nie rusza pół dnia. Ściśnięta pewnie jelitami, skurczami i wystraszona lub spi. U Ciebie na pewno tak samo.
 
M
Dziewczyny pierwszy pomiar glukometrem zaliczony. Po obiedzie ( purre z ziemniaków smażony klops i sałatka z pomidora ogórka kiszonego i szczypiorek z majonezem lekkim ) po godzinie 110. Dobry wynik co mówicie ? ? Musze jeszcze pp dwóch sprawdzić ? ?
Moj maz sobie kiedys badal, bo stwierdzili ze moze miec cukrzyce i mowi ze to norma ;)
 
Polecam aspirator do odkurzacza. Na początku używałam katar ka i nie zdawał tak egzaminu jak ten do odkurzacza, chwila i po zabiegu.
Też ostatnio szukałam aspiratora i zdecydowałam się na gruszkę .. myślałam nad tym do odkurzacza ale mamy tylko odkurzacz taki bardziej przemysłowy i on stoi w garażu. A dzieciaki się nie boją głośnego odkurzacza? I jak sprawa czyszczenia ? Bo czytałam gdzieś że ten do odkurzacza jest taki że później ciężko się go czyści trzeba dokładnie rozbierać i długo to schodzi. prawda to ?
Wiesz co ja mam taki z szczoteczka i dwie wymienne końcówki. Ja w aptece stacjonarnej dałam 60 zł a w aptece Gemini jest za 47 zł.
 
Dziewczyny pierwszy pomiar glukometrem zaliczony. Po obiedzie ( purre z ziemniaków smażony klops i sałatka z pomidora ogórka kiszonego i szczypiorek z majonezem lekkim ) po godzinie 110. Dobry wynik co mówicie ? ? Musze jeszcze pp dwóch sprawdzić ? ?

Sprawdź sobie po 2 też.
A jakie są normy ?
I co Ci lekarz mówił ? Żebyś sprawdzała po 2 też ?
 
reklama
Do góry