reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ostatnio widziałam jakiś obrazek na Facebooku żeby w komentarzu napisał coś w stylu " napisz jak miałoby na imię twoje dziecko gdybyś nazwała go po największej zachciance ciążowej " .. śmiałam się do męża że nasz syn nazywał by się pizza :D.. mogłabym jeść cały czas a ty tu jeszcze takie zdjęcia dajesz :D
To jak będziesz miała do mnie przyjechać wiem co mam zrobić [emoji23][emoji23][emoji23] pizzę ! [emoji23][emoji23]
 
reklama
Polecam aspirator do odkurzacza. Na początku używałam katar ka i nie zdawał tak egzaminu jak ten do odkurzacza, chwila i po zabiegu.
Też ostatnio szukałam aspiratora i zdecydowałam się na gruszkę .. myślałam nad tym do odkurzacza ale mamy tylko odkurzacz taki bardziej przemysłowy i on stoi w garażu. A dzieciaki się nie boją głośnego odkurzacza? I jak sprawa czyszczenia ? Bo czytałam gdzieś że ten do odkurzacza jest taki że później ciężko się go czyści trzeba dokładnie rozbierać i długo to schodzi. prawda to ?
 
Też ostatnio szukałam aspiratora i zdecydowałam się na gruszkę .. myślałam nad tym do odkurzacza ale mamy tylko odkurzacz taki bardziej przemysłowy i on stoi w garażu. A dzieciaki się nie boją głośnego odkurzacza? I jak sprawa czyszczenia ? Bo czytałam gdzieś że ten do odkurzacza jest taki że później ciężko się go czyści trzeba dokładnie rozbierać i długo to schodzi. prawda to ?
Ja dla syna też miałam gruszkę. Teraz całe szczęście już smarka sam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
@oliwiapatrycja, trzymaj się cieplutko. Zajrzyj za ten miesiąc do nas:)

Ja przy chłopakach miałam aspirator frida - super sprawa. Teraz w 3 aptekach pytałam i już go nie mają. Kupiłam ten z canpolu niestety nie mam już takiego zwykłego odkurzacza na rurę tylko taki stojący a on się ie nadaje więc będę musiała ustami.

Myślałam, że się dziś wykończę. W nocy obudziło mnie kłucie w klatce piersiowej i w plecach w odcinku piersiowym. Nie mogłam złapać głębszego oddechu, nad ranem dołączyła biegunka i wymioty chyba ze 20razy odwiedzałam toaletę. Wymęczyło mnie jak nie wiem. Teraz już lepiej jeszcze tylko głowa mnie boli. Mała też dziś jakoś mniej aktywna w brzuchu.
 
@oliwiapatrycja, trzymaj się cieplutko. Zajrzyj za ten miesiąc do nas:)

Ja przy chłopakach miałam aspirator frida - super sprawa. Teraz w 3 aptekach pytałam i już go nie mają. Kupiłam ten z canpolu niestety nie mam już takiego zwykłego odkurzacza na rurę tylko taki stojący a on się ie nadaje więc będę musiała ustami.

Myślałam, że się dziś wykończę. W nocy obudziło mnie kłucie w klatce piersiowej i w plecach w odcinku piersiowym. Nie mogłam złapać głębszego oddechu, nad ranem dołączyła biegunka i wymioty chyba ze 20razy odwiedzałam toaletę. Wymęczyło mnie jak nie wiem. Teraz już lepiej jeszcze tylko głowa mnie boli. Mała też dziś jakoś mniej aktywna w brzuchu.
Współczuję , napewno mała też jest wymęczona i może dlatego mniej aktywna. Może złapałaś 3 dniówkę albo to zwykłe zatrucie mama nadzieję że już bedzie tylko lepiej ;)
 
reklama
A witaminy bierzecie? Ja przez miesiąc mam nie brać takie zalecenie gin i tak się zastanawiam dlaczego, jakoś nie zapytałam go o to.
Ciekawe dlaczego. Może za dużo masz czegoś w organizmie. Biorę wit.c, magnez z potasem i witaminy prenatal Duo :)
I bardzo dobre podejście. [emoji1] Co do tego jak wybrać się na zwiedzanie porodówki to niestety nie pomogę, bo nie wiem jakby to miało wyglądać. Idziesz na szkole rodzenia? Może tam będzie wycieczka do szpitala. Wiem, że niektóre szkoły to zapewniają. [emoji1]
Wiem , że w tym szpitalu jest szkoła rodzenia ale nie idę. :)
Dziewczynki, dzisiaj jest -40% na kolekcję wiosna 2018 w 5.10.15 :) ja właśnie oglądam, może coś zamówię :)
Nie pokazuj mi takich rzeczy :laugh2:
Jaki rozmiar skarpetek kupujecie dla dzidzi? [emoji1] widzę do wyboru 9/11, 12/14 i 15/17 i nie mam pojęcia jakie dziecko ma stopy [emoji1]
Ja biorę jak najmniejsze, na oko. Bo nie wiedziałam nigdy jaki rozmiar.
Oj nie masz się czym przejmować.. mój maluch najpierw leżał ok. Dwa tygodnie temu nagle nie czuje ruchów pojechałam do lekarza okazało się że się przekręcił .. za parę dni znów chyba był ułożony dobrze , sądziłam tak po kopniakach. A od wczoraj znów chyba leży poprzecznie bo znów kopniaki bo bokach brzucha . Mam nadzieję że ma czas
Jak czujesz po bokach to może dalej być główka w dół. Moja tak leży i czuje jak kopie w jeden bok w drugi lub w oba jednocześnie :)
No to obiad moich chłopaków :D
Syn ma margerite, a mąż extra mięsno-serową :D
Która ma smaka zapraszam :DZobacz załącznik 850241Zobacz załącznik 850242Zobacz załącznik 850243Zobacz załącznik 850244Zobacz załącznik 850245
Smacznego ❤️ jakie idealne ciasto :D
 
Do góry