reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jest wskazaniem do cc powyżej 4500g ale mają to gdzieś i jak poród przebiega prawidłowo to radzisz SN a później problemy z dzieckiem bo ledwo się przez kanał przecisnelo-wiem bo tak miałam żałuję że nie zapłaciliśmy za to cc
To jak nie ma przeciwwskazań do sn to trzeba rodzić ale jak nie chcesz to trzeba dać w rękę i zrobią CC tak ? I można zapłacić w trakcie jak widzisz że nie dasz rady naturalnie a mimo to kaza ?
 
No ceny ma dobre :) jedynie te podkłady bella poporodowe widziałam taniej na Allegro i aspirator do noska to w Rossmanie jest za 6 zł :) tak to ceny rewelacja.

Wiesz co ale ten w Rossmanie to taka zwykła gruszka. Ja z Natalką miałam taką i taki aspirator z rurką i grucha nie zdała egzaminu. Jeszcze się zastanawiam nad tym aspiratorem pod odkurzacz słyszałam że warto przyzwyczaić dziecko od początku do niego.
 
Też jestem praktycznie od rana do wieczora. Z przerwami :D ale ja lubię sobie tak popisać, poczytać :) do tego z tak fajnymi dziewczynami jak Wy :D i teraz ilość stron jest dla mnie odpowiednia na cały dzień , na lipcowkach czasem dochodziło do 80 w ciągu dnia. Więc tam po kilku dniach nieobecności trzeba było siedzieć z dwa dni i czytać i czytać i czytać. Tu przynajmniej piszemy o konkretnych rzeczach i nie w takich ilościach :)
Bo my jesteśmy najfajniejsze :D
 
Koleżanka mi opowiadała jak rodziła. Oczywiście SN ale mały też był długo w kanale. Rodziła 12 godzin. Darła się po nich że już nie może i że chce cesarkę, doszło do tego że wzywali ordynatora. Końcem końców jednak skończyło się porodem naturalnym. Mały miał stożkową główkę po urodzeniu.. Młody ma już 9 lat a ona w dalszym ciągu nie chce nic słyszeć o kolejnym dziecku a ma 32 lata teraz..
No ja 7 lat zastanawiałam się nad kolejnym bo boję się okropnie ur.4600 g może nie długo to trwało bo od 2 w nocy do 7:50 ale co się nameczylam i ja i dziecko tobrak słów mała miała problemy z napięciem mięśniowym i wylew dzieka Bogu 1 stopnia torbiele które też się dzieka Bogu wstapily co ja się naplakalam to ....a szkoda gadać taka mamy nie stery służbę zdrowia
 
reklama
Jeśli chodzi o pampersy to ja kupiłam narazie 2 paki z pampersa nr 1 później dokupie więcej a jak troszkę mała podrosnie to będę kupowała dade z biedronki moja Brat owa używała przy szynach i bardzo je chwali.
 
Do góry