reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kati z tego co pamietam jesteś z Rzeszowa :) ja również urodziłam się i mieszkałam w Rzeszowie , później przeprowadziłam się pod Rzeszów a teraz Wrocław :) zabierz rodzinkę do Dara kebab :) na sama myśl mam taki ślinotok ;)
A kiedy byłaś ostatni raz w Rzeszowie ? Nie wiem czy wiesz ale u nas teraz jest tyle nowych kebabów [emoji33] co chwilę się tworzy jakieś i naprawdę można zjeść dobrego kebaba bo wcześniej to rzeczywiście u dary był najlepszy :) ale dalej jest pysznie i chyba każdy go zna z Rzeszowa :)
 
reklama
Nie chciałam nikogo straszyć. Bo w sumie nie taki diabeł straszny. U mnie tak wyglądały pierwsze godz po porodzie. I tak szybciutko zaczęłam normalnie chodzić w porównaniu z dziewczyną obok która była po cc. Ona biedna to się umęczyła. Na drugi dzień normalnie siedziałam na łóżku a moja mama mówiła że ona tydzień nie mogła siedzieć. Ja miałam jedno nacięcie a ona pękła w trzy strony. Rodziła pierwsze dziecko o wadze prawie 4 i pół kilo. Dlatego nie mogła się na mnie napatrzeć. Dzisiaj taka waga dziecka jest wskazaniem do cc.
Jest wskazaniem do cc powyżej 4500g ale mają to gdzieś i jak poród przebiega prawidłowo to radzisz SN a później problemy z dzieckiem bo ledwo się przez kanał przecisnelo-wiem bo tak miałam żałuję że nie zapłaciliśmy za to cc
 
Dziewczyny ile razy wam pobierał krew na ta krzywa cukrową? Bo mi się w laboratorium pytali czy dwa razy czy trzy :/ A ja nie mam pojęcia
Mi dwa razy. Na czczo i po dwóch godzinach :)
Moja jest głową w dół i lekarz powiedział, że to raczej nie powinno się już zmienić :)
A w którym jesteś tygodniu ? Mi w 25 powiedziała , że jeszcze się może obrócić.
A z jakiej firmy kupujecie pampersy?
Ja z dady. Ale w Biedronce nie ma 1ynek, w Hebe są i tam kupię. Tylko nie wiem ile opakowań na poczatek. Myślę z 4 opakowania i jedno opakowanie 2jek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie jestem w stanie nadrobić postów waszych. Dziś już mnie puścili na wolność Jupii lekarz przepisal mi magnez 2x2x2 do końca ciąży trochę mnie to zaskoczyło niby dobrze działa na macice. Czy któraś z was też bierze? 2pytanie co to są te kokony o których piszecie?
Super , że już możesz wyjść :)
Ja biorę magnez, brałam 3x1 teraz 2x1 :)
Magnez nie szkodzi, a dużo może pomóc :)
 
A kiedy byłaś ostatni raz w Rzeszowie ? Nie wiem czy wiesz ale u nas teraz jest tyle nowych kebabów [emoji33] co chwilę się tworzy jakieś i naprawdę można zjeść dobrego kebaba bo wcześniej to rzeczywiście u dary był najlepszy :) ale dalej jest pysznie i chyba każdy go zna z Rzeszowa :)

Jestem przynajmniej raz w miesiącu :) ale nie zawsze jest czas na zatrzymywanie się w Rzeszowie :)
 
Jest wskazaniem do cc powyżej 4500g ale mają to gdzieś i jak poród przebiega prawidłowo to radzisz SN a później problemy z dzieckiem bo ledwo się przez kanał przecisnelo-wiem bo tak miałam żałuję że nie zapłaciliśmy za to cc

Koleżanka mi opowiadała jak rodziła. Oczywiście SN ale mały też był długo w kanale. Rodziła 12 godzin. Darła się po nich że już nie może i że chce cesarkę, doszło do tego że wzywali ordynatora. Końcem końców jednak skończyło się porodem naturalnym. Mały miał stożkową główkę po urodzeniu.. Młody ma już 9 lat a ona w dalszym ciągu nie chce nic słyszeć o kolejnym dziecku a ma 32 lata teraz..
 
reklama
Też mam nieraz takie myśli, że za dużo czasu spędzam na forum. Ale póki mój mały nie wyskoczy z brzuszka to mam czas a i może się dowiem czegoś nowego albo komuś pomogę tym co sama napiszę.
Najgorsze jest tylko to, że wystarczy jeden dzień nieobecności na forum i masa stron wpisów w plecy. Nie da się wszystkiego ogarnąć wtedy. Ale co tam. Coś za coś.

@oliwiapatrycja A ciekawe jestem ile wytrzymasz bez nas☺ trzymaj się i rośnij zdrowo !
Też jestem praktycznie od rana do wieczora. Z przerwami :D ale ja lubię sobie tak popisać, poczytać :) do tego z tak fajnymi dziewczynami jak Wy :D i teraz ilość stron jest dla mnie odpowiednia na cały dzień , na lipcowkach czasem dochodziło do 80 w ciągu dnia. Więc tam po kilku dniach nieobecności trzeba było siedzieć z dwa dni i czytać i czytać i czytać. Tu przynajmniej piszemy o konkretnych rzeczach i nie w takich ilościach :)
 
Do góry