reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Miało być 14-15lat hehe.

Siedzę w domu z dzieciakami już od czwartku i normalnie pierdolca dostaję. Cały czas jest coś do roboty, ciagle sprzątam, ledwo dam śniadanie już obiad trzeba robić, zaprowadzić na angielski, na hip-hop. Jeszcze maż mi przynosi pracę do domu bo mówi, że wyceny i zamówienia ja zrobię najlepiej no żesz ku..a a już 17sty i trzeba by zakończyć miesiąc. Co z tego, że pójdę na zwolnienie jak i tak swoją robotę będę musiała zrobić tyle, że w domu. Tak to jest jak się jest na swoim i na dodatek zaczął się sezon. Normalnie doba za krótka na ogarniecie domu, pracy...ehh
Hehe .. a ja bym tyle oddala żeby pójść do pracy .. albo chociaż w domu popracować :( no ale kto mnie teraz gdzie kolwiek przyjmie.. chyba że zamaskuje brzuch :D
Co do różnicy wieku to ja sama nie wiem czy jest reguła że lepiej mieć rodzeństwo z roznica 2 lata czy 5 .. mój mąż ma dwóch braci właśnie jeden 2 lata starszy, drugi 4 lata. I z tym najstarszym się przyjaźnią a z tym o 2 lata starszym to rozmawiają tylko jak spotkamy się u rodziców na obiedzie bądź komuś coś trzeba
 
reklama
Miało być 14-15lat hehe.

Siedzę w domu z dzieciakami już od czwartku i normalnie pierdolca dostaję. Cały czas jest coś do roboty, ciagle sprzątam, ledwo dam śniadanie już obiad trzeba robić, zaprowadzić na angielski, na hip-hop. Jeszcze maż mi przynosi pracę do domu bo mówi, że wyceny i zamówienia ja zrobię najlepiej no żesz ku..a a już 17sty i trzeba by zakończyć miesiąc. Co z tego, że pójdę na zwolnienie jak i tak swoją robotę będę musiała zrobić tyle, że w domu. Tak to jest jak się jest na swoim i na dodatek zaczął się sezon. Normalnie doba za krótka na ogarniecie domu, pracy...ehh
Ja od niedawna rozumiem dlaczego mój nie chciał firmy zakładać... parę lat temu się go o to zapytałam, to jak by mógł to jakiś gest odganiający zło by wykonał :)
A co do paznokci, to właśnie dzisiaj poobcinałam, bo się cholerniki połamały, poza tym moje dłonie jak szpadle i nawet piękne pomalowany paznokieć dziwnie na moich dłoniach wygląda :D
 
Ja mam brata rocznikowo 4 lata młodszego. W praktyce 3 lata i 3 miesiące. I powiem szczerze że tłukliśmy się i kłóciliśmy tak że masakra, tym bardziej że mieliśmy pokój razem [emoji23] a teraz bysmy za sobą w ogień poszli. Jak jedzie na studia to mi się płakać chce ze znów tyle czasu nie będę go widzieć.
A siostre mam 10 lat młodsza. Kontakty od zawsze miałyśmy dobre, ale ona 16 lat... I trochę jej matkuje powiem szczerze [emoji23] Tym bardziej że rodzice dużo prscowali więc ja się nią zajmowałam. Ale fakt to zachowanie aktualnej młodzieży to nie raz z mężem łapiemy się za głowę (męża mam 7 lat od siebie starszego).
To mamy braci w podobnym wieku i luiza też:)
 
Gratuluję [emoji173]️[emoji173]️
To bardzo dobra waga , trzyma się twój maluszek 50centyla :)
10kg ? Wcale nie dużo.. wiele kobiet w tym tygodniu już jest dawno po 10. A mówił Ci coś na ten temat lekarz ? Ja dużo schudłam na początku i jestem 2kg na plus narazie.
No wlasnie i lekarz i polozna zwrocili mi uwage na wage, mi sie wydawalo ze normalnie tyje, bo za bardzo nie widac. Ale moze to te cycki 2 rozmiary wieksze tyle waza? :D
 
Miało być 14-15lat hehe.

Siedzę w domu z dzieciakami już od czwartku i normalnie pierdolca dostaję. Cały czas jest coś do roboty, ciagle sprzątam, ledwo dam śniadanie już obiad trzeba robić, zaprowadzić na angielski, na hip-hop. Jeszcze maż mi przynosi pracę do domu bo mówi, że wyceny i zamówienia ja zrobię najlepiej no żesz ku..a a już 17sty i trzeba by zakończyć miesiąc. Co z tego, że pójdę na zwolnienie jak i tak swoją robotę będę musiała zrobić tyle, że w domu. Tak to jest jak się jest na swoim i na dodatek zaczął się sezon. Normalnie doba za krótka na ogarniecie domu, pracy...ehh
Po prostu nie potrafią sobie dać rady bez Ciebie[emoji16] A tak na poważnie... własna firma to dużo wyrzeczeń i jeszcze więcej obowiązków[emoji852] A jak jeszcze dochodzi rodzina to myślę, że i 48h by zabrakło, żeby się ogarnąć bez pośpiechu
 
Mi tak szybko wlosy na nogach rosna ze z 3 razy w tyg powinnam golic ale zawsze tak bylo. Okolice bikini traktuje kremem do depilacji veet, nie usuwa jakos super dokladnie i wlosy szybko odrastaja ale nie mam zadnych podraznien
 
Ja też już po wizycie. Dziś kończę 22 tc. Kacperek waży 508 gram i pani doktor powiedziała że jest idealny jak na swój wiek i życzyła mi żeby druga połowa przebiegała tak samo jak pierwsza :D
Szyjka 4 cm, ujście zamknięte. Morfologia i wyniki moczu dobre. Mały w dalszym ciągu w ułożeniu pośladkowym i za nic w świecie nie chce się przekręcić :p
Jedyna zła wiadomość to ciągle nawracająca grzybica a świadczyły o tym upławy takie lekko klejące się o barwie mleczno-żółtawej. Co wizytę dostaję antybiotyk, stosuję płyn intymny na infekcje i dalej to cholerstwo..no cóż pani doktor powiedziała że ciąża to taki czas kiedy jesteśmy na to szczególnie narażone.
Na kolejną wizytę czyli 15 maja mam zrobić badania: mocz, morfologia, glukoza, hcv przeciwciała, toksoplazmoza igg igm, cmv igg igm. Troszkę się tego nazbierało :o
Gratuluję :) synuś ma jeszcze sporo miejsca i dużo czasu na odwrócenie się :) badań trochę jest, heh a co to jest to hcv ? Nie wiem czy miałam robione :huh:
 
reklama
Do góry