reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja byłam wczoraj i mój mały waży identycznie, jak twoje[emoji16] A ja jestem w 23+0 [emoji16] lekarz powiedział, że bardzo dobra waga[emoji5]Ja na brzuchu takie jasne widzę, ale chyba są bardziej widoczne bo skóra się naciąga[emoji5] Ja jestem blondynką z natury, więc te włoski są ledwo zauważalne [emoji5]
Ciekawe ile moja bedzie miec juz w czwartek ;) a to juz 25 tydz.. ;)
 
Ja byłam wczoraj i mój mały waży identycznie, jak twoje[emoji16] A ja jestem w 23+0 [emoji16] lekarz powiedział, że bardzo dobra waga[emoji5]Ja na brzuchu takie jasne widzę, ale chyba są bardziej widoczne bo skóra się naciąga[emoji5] Ja jestem blondynką z natury, więc te włoski są ledwo zauważalne [emoji5]
To chyba nie jest az takim wielkim klocem jak myslalam :D chociaz jak patrze na pomiary to obwod brzuszka jak w 23tygodniu, reszta raczej norma
 
A ja mam pytanie odnośnie waszego owłosienia. Też macie z tym problem ? Jeju ja mam na brodzie teraz włosy.. brzuch mam cały owłosiony .. co się ogolę na nogach to zaraz już widać włosy .. najgorsza chyba ta broda :( kiedyś wyczytałam że tak się dzieje jak się spodziewamy chłopca .. tylko nie wiem czy to zabobon czy może faktycznie jakiś testosteron mi się udziela od malca .. masakra nie wiem już co z tym robić . Mam nadzieję że po ciąży to się uspokoi
Ja właśnie też zauważyłam, że na brzuchu mam taki dłuższy ten meszek. Ale na szczęście blond, no i brzucha się często nie pokazuje :D
 
Ja też już po wizycie. Dziś kończę 22 tc. Kacperek waży 508 gram i pani doktor powiedziała że jest idealny jak na swój wiek i życzyła mi żeby druga połowa przebiegała tak samo jak pierwsza :D
Szyjka 4 cm, ujście zamknięte. Morfologia i wyniki moczu dobre. Mały w dalszym ciągu w ułożeniu pośladkowym i za nic w świecie nie chce się przekręcić :p
Jedyna zła wiadomość to ciągle nawracająca grzybica a świadczyły o tym upławy takie lekko klejące się o barwie mleczno-żółtawej. Co wizytę dostaję antybiotyk, stosuję płyn intymny na infekcje i dalej to cholerstwo..no cóż pani doktor powiedziała że ciąża to taki czas kiedy jesteśmy na to szczególnie narażone.
Na kolejną wizytę czyli 15 maja mam zrobić badania: mocz, morfologia, glukoza, hcv przeciwciała, toksoplazmoza igg igm, cmv igg igm. Troszkę się tego nazbierało :o
 
Ja też już po wizycie. Dziś kończę 22 tc. Kacperek waży 508 gram i pani doktor powiedziała że jest idealny jak na swój wiek i życzyła mi żeby druga połowa przebiegała tak samo jak pierwsza :D
Szyjka 4 cm, ujście zamknięte. Morfologia i wyniki moczu dobre. Mały w dalszym ciągu w ułożeniu pośladkowym i za nic w świecie nie chce się przekręcić [emoji14]
Jedyna zła wiadomość to ciągle nawracająca grzybica a świadczyły o tym upławy takie lekko klejące się o barwie mleczno-żółtawej. Co wizytę dostaję antybiotyk, stosuję płyn intymny na infekcje i dalej to cholerstwo..no cóż pani doktor powiedziała że ciąża to taki czas kiedy jesteśmy na to szczególnie narażone.
Na kolejną wizytę czyli 15 maja mam zrobić badania: mocz, morfologia, glukoza, hcv przeciwciała, toksoplazmoza igg igm, cmv igg igm. Troszkę się tego nazbierało :o
No to pięknie[emoji16] Może Kacperek jeszcze się obróci[emoji5]
Współczuję z tą grzybicą, to musi być mega uciążliwe[emoji852][emoji852]
 
reklama
Do góry