reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Będą pasować do wózka[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Dokladnie :D
 
reklama
Co do apetytu to mnie nie opuszcza. Dziś flaczki od teściowej.. mniam :) wyszłam na spacer . Łącznie przejdę z 1.5km . Zawsze coś :) teraz siedzę na ławeczce i oddycham świeżym powietrzem. Cudownie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gusia2907 ja niby apetyt mam taki normalny, na pewno nie jakiś większy niż do tej pory. Od więcej rzeczy mnie odrzuca niż przyciąga. Przed świętami zaczęły mi się za to ogromne bóle brzucha (chyba żołądka, jelit), cokolwiek zjadłam to leżałam i umierałam z bólu, jeszcze biegunka się pojawiła, i tak się męczyłam dwa dni. Teraz jem małe porcje, ale i tak cokolwiek nie zjem to brzuch mnie boli. Napina się tez dość często, mam coś na kształt kolek, kłucia też. Boże, właściwie ciagle coś z tym brzuchem mi się dzieje :( zgagę mam, ostatnio jak zjadłam paczkę chipsów to całą noc się meczyłam, bo mi się cofało normalnie. A jak wypiję za dużo wody na noc to całą noc mi bulgocze i przelewa sie w brzuchu aż dziecko nie może spać i też kopie ;)

Byłam u gina 2 dni temu i zbadał mnie dokłądnie, wyśmiał lekarza który stwierdził łożysko przodujące, także kamień z serca. Szyjka długa 5,1cm. Tylko te bóle brzucha dają mi w kość.

Też się bardzo szybko męczę, ale jednak staram się codziennie przejść te 3-4km. Na wadze już +5kg, chociaż z synem na tym etapie miałam już +10kg. Oby teraz mi nie dowaliło za dużo ;)
 
@Gusia2907 ja niby apetyt mam taki normalny, na pewno nie jakiś większy niż do tej pory. Od więcej rzeczy mnie odrzuca niż przyciąga. Przed świętami zaczęły mi się za to ogromne bóle brzucha (chyba żołądka, jelit), cokolwiek zjadłam to leżałam i umierałam z bólu, jeszcze biegunka się pojawiła, i tak się męczyłam dwa dni. Teraz jem małe porcje, ale i tak cokolwiek nie zjem to brzuch mnie boli. Napina się tez dość często, mam coś na kształt kolek, kłucia też. Boże, właściwie ciagle coś z tym brzuchem mi się dzieje :( zgagę mam, ostatnio jak zjadłam paczkę chipsów to całą noc się meczyłam, bo mi się cofało normalnie. A jak wypiję za dużo wody na noc to całą noc mi bulgocze i przelewa sie w brzuchu aż dziecko nie może spać i też kopie ;)

Byłam u gina 2 dni temu i zbadał mnie dokłądnie, wyśmiał lekarza który stwierdził łożysko przodujące, także kamień z serca. Szyjka długa 5,1cm. Tylko te bóle brzucha dają mi w kość.

Też się bardzo szybko męczę, ale jednak staram się codziennie przejść te 3-4km. Na wadze już +5kg, chociaż z synem na tym etapie miałam już +10kg. Oby teraz mi nie dowaliło za dużo ;)
No to Super, że nie potwierdziło się to łożysko...[emoji16] Zobacz, jacy dziwni są lekarze[emoji53]
Oby ci szybko przeszło z tymi bólami żołądka!

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
@Gusia2907 ja niby apetyt mam taki normalny, na pewno nie jakiś większy niż do tej pory. Od więcej rzeczy mnie odrzuca niż przyciąga. Przed świętami zaczęły mi się za to ogromne bóle brzucha (chyba żołądka, jelit), cokolwiek zjadłam to leżałam i umierałam z bólu, jeszcze biegunka się pojawiła, i tak się męczyłam dwa dni. Teraz jem małe porcje, ale i tak cokolwiek nie zjem to brzuch mnie boli. Napina się tez dość często, mam coś na kształt kolek, kłucia też. Boże, właściwie ciagle coś z tym brzuchem mi się dzieje :( zgagę mam, ostatnio jak zjadłam paczkę chipsów to całą noc się meczyłam, bo mi się cofało normalnie. A jak wypiję za dużo wody na noc to całą noc mi bulgocze i przelewa sie w brzuchu aż dziecko nie może spać i też kopie ;)

Byłam u gina 2 dni temu i zbadał mnie dokłądnie, wyśmiał lekarza który stwierdził łożysko przodujące, także kamień z serca. Szyjka długa 5,1cm. Tylko te bóle brzucha dają mi w kość.

Też się bardzo szybko męczę, ale jednak staram się codziennie przejść te 3-4km. Na wadze już +5kg, chociaż z synem na tym etapie miałam już +10kg. Oby teraz mi nie dowaliło za dużo ;)
Super że się nie potwierdziło to łożysko. Ale jednak dziwi mnie to czy to może być tak że jeden lekarz mówi że przodujące a drugi że nie ? Wydawało mi się że to jest proste do oceny [emoji33]
Czemu? Ja dziennie po 10 km piechota robię bo potem już mnie plecy bolą i robię się senna. A w weekendy czasem nawet i więcej. Szczególnie teraz gdy jest taka pogoda :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]
Przy twojej szyjce też bym robiła. Moja wynosi 3 cm i jak zacznie się skracać to szybko w sumie będzie poniżej wartości prawidłowej czyli te 2.5 cm :) ty masz większe pole do popisu ;P długo leżałam i po pierwsze jestem teraz przewrażliwiona no i bardzo szybko się męczę :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak[emoji16] też bym chętnie się wybrała[emoji16] gór to będzie brakować mi najbardziej [emoji16] też lubicie chodzić?
My z mężem 2 razy w roku zawsze wyruszaliśmy w góry na kilka dni i znikaliśmy wśród szczytów [emoji16] uwielbiam to[emoji173]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Uwielbiam gory i tez bedzie mi tego brakowalo ;)
 
Muszę się das spytać mój gin mówi że to normalne ale ja nie mam do niej zaufania...Nie wiem jak to opisać ale czasem mam takie wrażenie że serducho mi wali jak oszalale najlepiej wtedy się położyć ale czasem zaczyna się to jak się ruszam a czasem jak jestem spokojna szczególnie rano mierze ciśnienie i jest ok. Szczególnie mam coś takiego w kościele gdzie trzeba kłamać stać siadać ...myślę o zrbieniu badań krwi tarczyca i potas może ktoś coś doradzi?

Mnie dzisiaj to powaliło po spacerze, zjadłam ziupę i normalnie jak tąpnięcie, serce wali jak młot i duszno od razu się robi. No i wrażenie, że na brzuchu jakiś chochlik siedzi. Jeszcze do tego dziewczyny postanowiły sobie poharcować. Zmierzyłam ciśnienie i było w górnych granicach normy. No ale nie dość, że krwi mamy teraz więcej, to serce musi to przepompować i troszkę więcej wysiłku czasami nas kładzie.

Fajnie tak wspólnie zamawiać
emoji4.png
koszt wysyłki zawsze mniejszy
emoji1.png
Zerowy, bo tam zamówienie na ok 500-600zł idzie i darmowa wysyłka jest. Ale to prawda, takie wspólne zamawianie jest fajne :)

Fajnie tam wygląda. Szkoda, że koszt zrobił się ogromny.
Tam zawsze te loty były drogie, ale ja myślałam, że w granicach 100€, a jak mi znajomy powiedział, że godzinny lot czy to balonem czy sterowcem kosztuje 400€, to mnie się lotów odechciało.
 
Ja też się już szybciej męczę i o wiele szybciej niż przed ciążą bolą mnie stopy. Na święta nie mogłam ustać w kościele tak mnie stopy bolały.. I serducho też mi czasem przyspiesza i szybko bije przez jakiś czas nawet jeśli się wcześniej nie zmęczyłam..
 
m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254][/QUOTE]

Ironia losu bo akurat mnie interesują chłopięce to jak na złość wszystko przebrane i duże... a za to dla dziewczynek szał ciał :)
 
reklama
Do góry