reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jestem, cały czas Was podczytuje.
My jesteśmy w rozjazdach albo ktoś u nas jest i jak się zabieram do napisania czegoś, to ktoś coś chce i przerywam.
 
reklama
Zoja dopiero skończyła 11 mc, więc my mamy jeszcze trochę do roczku. Uwielbia jezdzje na rowerku, takim z Decathlonu z Kubusiem Puchatkiem. Śmiesznie to wyglawy, bo ona taka mała
 
Od tygodnia jest tylko mama i mama. Z tatą nie chce zostać, potrafi nawet godzinę z nim plakac. Jest strasznie uparta. W te upały praktycznie cały czas jest na cycu, jeszcze miesiąc i ja odstawiam. Nie wiem jak to będzie, bo ona bez cyca nie może żyć.
PojitrzP jedziemy nad morze i wracamy w połowie sierpnia. Juz nie mogę się doczekać, bo tutaj bez wiatraka nie da się wytrzymać. Mój mam mówi, że w nastepnas roku zakładamy klimatyzację.
 
Ja o pracy na razie nie myślę. Do listopada wykorzystuje urlop. Teraz siedzimy na podwórku, Zoja łazi po trawie i gania koty. Jest cała czarna ale z uśmiechem na twarzy. Sama jeszcze nie chodzi ale z pchaczem biega.
 
Hej dziewczyny.
No to przed Wami powrót do pracy. Ja mam teraz kilka dni takie że wychodzę i cały dzień się ze Stasiem nie widzimy. I wiecie co jest najgorsze? Że on jest na mnie obrażony! Nawet na mnie nie spojrzy jak go odbieramy od teściów. Wczoraj to się nawet poplakalam bo nie chciał do mnie na ręce. Potem mu przechodzi. Nie wiem co to będzie jak wyjadą na tydzień w listopadzie ..chyba się zapłacze:_(
 
Mój mąż poszedł na rok na wychowawczy urlop. U nas dobra niania bierze 1800zł, babcie nie mają siły na takiego maluszka a chłopaki świetnie się dogadują Jadę w połowie września na szkolenie ale zabieram rodzinę. Będę jeszcze karmiła kilka miesięcy. Rano przed pracą, po i do spania
 
Kamila, rewelacyjny pomysł z tatusiem na wychowawczym!!! A Twój maz zyska bezcenne chwile z dzieckiem. Tego nie można kupić za żadne pieniądze! My nie możemy tak zrobić bo z mojej nauczycielskiej pensji to byśmy chyba suchy chleb jedli :p
W każdym razie znalazłam cudowną opiekunkę, ciepła i serdeczna. Wiem jak pracuje. Do końca sierpnia opiekuje się dziewczynką.

Olgierd, może mały spedzając dużo czasu z dziadkami traktuje ich na równi z Tobą? Nie denerwuj się i nie płacz. Tak sobie kiedyś myslalam ze jeżeli dziecko mieszka z dziadkami to traktuje ich jako osoby bliskie tak jak mamę i tete. Chociaż pewności nie mam . U mnie za to sytuacja odwrotna. Dla Olka mamusia jest wszystkim i jak tu się teraz rozstać???:((
Dobrej nocy dziewczyny.
Acha, my juz po roczku, chociaż urodzinki za 6 dni. Było milo a Mały dostał mnóstwo prezentów, same zabawki :D oraz bony do smyka i sklepu z zabawkami :p

Anitek, a co to za rowerek? My zamowilismy puky pukylino
 
A my odpoczywamy nad morzem. Jest super, fale, piach, wiatr, spa.
Zoja przyzwyczaja się do tatusia, bo u nas też ciagle mama i mama. Ja jak wrócę do pracy to Zoja na dwa miesiące zostaje z tatą, a później kilka mc z babcią i przedszkole od dwóch lat.

Apropo rowerka to nie wiem jaka to firma, bo kupiliśmy w sklepie, ale jak wróce to prześlę, chyba że zaraz uda mi się znaleźć w internecie
 
reklama
Anitek, my tez mamy cos takiego i Oluś uwielbia ten pojazd. A teraz zamowilismy mu jeszcze jezdzik - rowerem na 4 kółkach.
Ale masz super nad morzem. Zazdroszcze. My byliśmy miesiąc temu a mogła bym jechac znowu.
Jezdzimy codziennie nad jezioro. Woda ma 29 st, podobno rekord w naszym jeziorze od ponad 50 lat.
 
Do góry