reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Anitek czuję się bardzo dobrze, jedynie co doskwiera to obkurczająca się macica

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anitek ja tak miałam jak ty odpisujesz bo ogólnie termin miałam na koniec lipca i jestem teroretycznie przedostatnia z lipcowek. Dziwne uczucie bo niektóre maluszki miały już skończony miesiąc a ja jeszcze nie urodzilam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agness, Olisia, gratulacje! Niech Wam dzieci zdrowa rosną! :-)
Tez chciałabym juz tulic mojego synka. Wszystkie koleżanki które były przede mną juz urodziły, teraz kolej na mnie. I te codzienne telefony, smsy czy juz cos się dzieje :realmad:
A tu się nawet bóle brzucha wyciszyly...nic, żadnych oznak porodu!
To która następną, dziewczyny? :p
Zaczynam powoli 40 t.c.
 
Dzisiejsza noc zero skurczy. Wszystko ucichło. Już pomimo że termin daleko byłam pewna przez te bolące coraz intensywniejsze skurcze że to już na dniach byli częściej mocniej. Brzuch opadł. A tu taka spokojna noc. Poszłam przed 22 spać wstawałam tylko na siku. Przed 7 obudziłam się zjadłam tosta i odpisałam na forum i pomyślałam a położę się na chwilę i tak spałam do 10 aż mnie telefon obudził. Dawno tak nie spałam, zero skurczy. Nawet ręce mi nie zdrętwiały a po nocy tak mam. Zobaczymy co jutro gin powie. Tak się szykowałam a tu śmiech by był termin na 26 przenosilabym kilka dni i mogę zostać wrześniowką. W niedzielę zacznę 38 tydzień i niech się dzieje co chce.
 
Gratulacje Dziewczyny [emoji4] sierpień się zaczął, więc i będzie teraz więcej rozpakowanych. Za wszystkich trzymam kciuki!!
A my się już wieczorami zmagamy z kolkami, ale do przeżycia. Leon śpi najlepiej na brzuchu i pierdzi pod kołdrą [emoji23]
Prosimy o zdjęcia bobasów [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
OLISIA gratulacje!!!! :D Piękne imię wybrałaś dla córki, bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach wśród dzieci. Ja pierwszą ciąże przenosiłam 13 dni i mam nadzieję, że tym razem zacznie się samo. Bardzo bym sobie tego życzyła. Słuszna waga! Balonik pomógł czy podłączyli Ci oxy?
 
reklama
@Olisiaa gratulacje !! Super, że już po :D

@aneczqa do mnie też co chwila pisze znajomi i rodzina jak tam się czuję i czy daję radę :) Bardzo miłe uczucie, że tyle osób o nas myśli :)

@asinka85 czyli uroki macierzyństwa w pełni :D Mam nadzieję, że nie przyjdzie mi się zmagać z kolkami...

Ja już wczoraj poszłam do gina :) Wszystko w porządku. KTG prawidłowe, ale nie wykazuje żadnych skurczy. Za to szyjka już skrócona i czop popuszcza ponieważ zaczęły się lekkie przekrwienia. Termin mam na 11 sierpnia, ale gin kazała mi się we wtorek zgłosić do szpitala jeśli nic się do tego czasu nie wydarzy (wypisała mi skierowanie). Zaznaczyła, żeby być czujnym bo może się coś zacząć dziać nawet w przeciągu 24h :p Także leże i czekam :D
 
Do góry