reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny :) Też nie było mnie od jakiegoś czasu ;) ale już nadrobiłam Wasze wpisy ;)

U mnie wyprawka skompletowana :D We wtorek odebraliśmy wózek :D Co do ubranek to mam 4 pajace, spoko bodziaków z krótkim i długim rękawkiem, 4 półśpiochy, 1 śpiochy, 3 kaftaniki, 1 bluza i 2 sweterki oraz sporo czapeczek, skarpetek i niedrapek. Torby do szpitala też już spakowałam, bo nigdy nie wiadomo czy wcześniej się coś nie zacznie dziać :)

A długo mnie nie było ponieważ sprzedaliśmy z mężem samochód (musieliśmy z racji iż był 3-drzwiowy) i teraz przy każdej wolnej chwili męża (bo ja i tak na L4) jeździmy i oglądamy co by tu kupić :)
Stwierdzam, że łatwiej sprzedać auto niż kupić... Masakra jest podjąć jakąś decyzje kiedy chodzi o sporą sumę pieniędzy :p najgorsze, że zostaliśmy bez samochodu i teraz ani na zakupy się ruszyć ani nic :p że nie wspomnę, że nie ma czym do porodu jechać :p hi hi :p ale może do tego czasu już coś kupimy ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam 33 lata i jest to moja druga ciąża. Termin mam na 29 sierpnia i mam nadzieję że doczekam. Niestety skraca mi się szyjka macicy i muszę jak najwięcej wypoczywać (pierwsza córka to wcześniak urodzony w 34 tc). Ciężko leżeć jak mąż całymi dniami w pracy i trzeba opiekować się energiczna 5 latką.
 
Remonty zmiany aut jak to bobaski zmieniają Nasze życie. My po zmianie auta też na kombi bo dwójka dzieci i pies to już trzeba było. Też będziemy zamieniali mieszkania nie wiem czy przed porodem czy chwilę po to wszystko spadnie na męża Chcielibyśmy do września tak aby starsza córka mogła już sama chodzić do szkoły teraz ja ją wożę bo mąż pracuje na 7. Już odliczam każdy dzień do narodzin maluszka
 
Ja to samo! Owoce pochłaniane w ilościach hurtowych, warzywa tez
Czasem mam zachcianki typu chleb ze smalcem i ogorkiem ;)
Nie pogardze tez lodami i słodyczami
Aneczka trzymaj się kochana jutro koniec roku. Moja córka kończy 3 klasę więc żegnamy wychowawczynie i na samą myśl wiem że i ja będę beczeć to Ty dopiero masz przeżycie. Dzieci w nauczaniu początkowym bardzo związują się z Panią i wiem że będą łzy a ja w tej ciąży taka wrażliwa. Gratuluję Ci bycia najlepsza Panią dla swoich dzieciaczków
 
No to widzę, że nie jestem osamotniona ze zmianami, bo też się przeprowadzamy i to do innego miasta. Chcieliśmy przed porodem ale się nie uda bo robotnicy nas zrobili w konia. Umówiliśmy się na termin i brak kontaktu...masakra. tak wiec los zadecydował ze rodze w starym miejscu i jak tylko się będzie dało to się przenosimy. Teraz też szukamy wózka, ale są takie ceny ze chyba używany trzeba będzie kupić. Mamy stary samochód bez funkcji dopiecia fotelika i chcemy fotelik z atestem a w tych wózkach 3w1 ich nie ma. Potem dopasować fotelik do wózka trzeba i robi się zamieszanie. A Wy kupujecie nowe wózki?
 
@olgierda tak ja kupilam nowy, tesciowa sponsporuje to sobie pozwolilam, ale na poczatku myslalam o uzywanym :) tez dobra opcja kupic sama gondole ze stelażem :) bo te spacerowki w wozkach 3 w 1 sa dosc masywne, jesli bedziesz czesto podrozowac albo mieszkasz w bloku bez windy, to lepszą opcją bedzie zakup np takiej parasolki pozniej albo lekkiej spacerowki :)

 
Olgierda ja kupilam używany wózek ale nigdy byś nie powiedziała ze ktoś z niego korzystał :)
Baby design lupo comfort. Podobało mi się kilka na olx i obserwowalam je przez jakiś czas. Najpierw ktoś wystawił go za 900 zl a po kilku tygodniach zmienili na 600 :) Wtedy ja, jak przyczajony tygrys rzucilam sie na niego :) Kupilismy bez fotelika a fotelik dokupilismy maxi cosi.

Ja przeprowadzkę mam juz za sobą. Półtora roku temu wprowadzilismy się do swojego domu.

Kamila dzięki :* , ja tez jestem taka mieekka i becze! A jutro...
Właśnie wróciłam ze szkoły. Poukladalam świadectwa, nagrody, dyplomy, podziękowania dla rodziców. U mnie w klasie oprócz nagród za naukę dla najlepszych uczniów od dyrekcji, kupilismy z rodzicami książki dla każdego dziecka i każdemu za cos zrobilam dyplom. Mam czworo słabych uczniów, którzy być może nigdy nie dostaną za nic dyplomu i nagrody wiec chociaż na koniec roku niech się cieszą ze dostaną za postępy w nauce.
Będzie jutro ciężko. Nadal nie wiem co powiedzieć...
 
Witajcie [emoji4] u Was też takie upały? U nas 4 dzień z rzędu i siedzę non stop w basenie. Ja kupiłam wózek używany Chicco Urban. Ma tylko gondole, którą przerabia się na spacerówkę, więc problem z przechowywawaniem odpada. Fotelik mam od wózka na bazie, ale dokupuję teraz bazę z isofixem i będzie super.
Mój teraz 7.07.ma zakończenie przedszkola. Wczoraj mieliśmy pierwsze zebranie rodziców w szkole i przydzielali dzieci do klas. To dopiero przeżycie [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jak Ania kupiłam wózek używany tam jak nowy. Kobietka wystawiła za 600zł jak mąż pojechał to miała już ponad 20 telefonów i niektórzy chcieli dać w ciemno kasę. Śmiała się jak odbierał że chyba za niska cena a wózek jak nowy. Wòzek 3w1. Za zaoszczędzoną kasę kupiłam teraz dodatkowo fotelik z bazą bo będę często jeździła autem i to wygoda a ten z wózka będzie do samochodu męża niech sobie plącze. A potem za rok fajna lekką dodatkową spacerówkę. Duża z wózka 3w1 fajna na chłodne dni i wiatr bo bardzo zabudowaną a lekką na upały i wakacyjne wyjazdy
 
reklama
Mam zamiar zrobić tak samo, za rok spacerowka lżejsza na wyjazdy i nie ty!ko a ta od zestawu na początek i chłodne dni.
Czy wyobrazacie sobie ze za rok jak wyjedziemy na wakacje to będziemy gonić nasze dzieciaki uciekajace po plaży na czworakach?! Juz nie mogę się doczekać!
 
Do góry