reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja kupiłam wózek 2 w 1 :) a fotelik z bazą maxi cosi :) Z czasem pewnie dokupię lżejszą spacerówkę :) Na szczęście nie mam problemu z przechowywaniem bo mieszkam w domu ze strychem i piwnicą :) Z racji, że to moje pierwsze dziecko (a planujemy na jednym nie skończyć :p) kupiłam wszystko nowe ;)

O godzinie 16 mam wizytę u gin :D Już nie mogę się doczekać aż zobaczę Zuzie :) Ona chyba też nie, bo tańczy od samego rana :D
 
reklama
Ja kupiłam wózek 2 w 1 :) a fotelik z bazą maxi cosi :) Z czasem pewnie dokupię lżejszą spacerówkę :) Na szczęście nie mam problemu z przechowywaniem bo mieszkam w domu ze strychem i piwnicą :) Z racji, że to moje pierwsze dziecko (a planujemy na jednym nie skończyć :p) kupiłam wszystko nowe ;)

O godzinie 16 mam wizytę u gin :D Już nie mogę się doczekać aż zobaczę Zuzie :) Ona chyba też nie, bo tańczy od samego rana :D
Ja tez z racji pierwszego dziecka i tego, ze mieszkam w domu i mam sporo miejsca zeby wszystko przechowac kupilam nowy [emoji4] Szczesciara ja musze czekac do 7.07 [emoji22][emoji24]

 
Ja kupiłam wózek 2 w 1 :) a fotelik z bazą maxi cosi :) Z czasem pewnie dokupię lżejszą spacerówkę :) Na szczęście nie mam problemu z przechowywaniem bo mieszkam w domu ze strychem i piwnicą :) Z racji, że to moje pierwsze dziecko (a planujemy na jednym nie skończyć :p) kupiłam wszystko nowe ;)

O godzinie 16 mam wizytę u gin :D Już nie mogę się doczekać aż zobaczę Zuzie :) Ona chyba też nie, bo tańczy od samego rana :D
Powodzenia na wizycie [emoji4]
Ja mam 28.06.na 13
 
DziekI wszystkim za porady. Juz wiem czego szukać. ☺ale z tymi wózkami to nieźle zamieszanie. Chce kupić używane ale fotelik z atestem i baza na pasy. I żeby to wszystko dopasować i skompletować na olx to nieźle wyzwanie....a ciuszki juz tez prawie mam gotowe.
 
Już po wizycie :) Wszystko w porządku :) Szyjka długa, zamknięta :p Zuzia rozwija się prawidłowo :D Waży już 2100g :D Kawał baby :D:D:D No i w końcu skierowała się główką do dołu :D:D:D Dla przypomnienia termin mam na 11 sierpnia ;) Termin następnej wizyty to 20 lipca i wtedy zostanie pobrany wymaz do badania wymagany do szpitala oraz wykonane pierwsze KTG :)
 
Dziobo, super ze wizyta udana. Ja juz wymaz miałam pobrany i mam Ujemnego GBSa, co mnie zaskoczylo bo wkrecilam sobie ze przez te liczne infekcje w ciazy bedzie dodatni.
 
Hej,

Czy któraś męczą już częste skurcze przepowiadające. Mnie jak już wcześniej pisałam.mecza od połowy ciąży tak samo mialam w 1 ciaży ale dzisiaj to już się pakowałam do szpitala, kąpałam goliłam bo miałam tak z 6-8 już co kilka minut i najadłam się strachu. Poszłam się pakować, kąpać i ustało jak na przepowiadające przystało ale strach był. Zastanawiam się czy to nie za wcześnie na takie zwiększenie ich częstotliwości ale fakt że się dzisiaj przemęczyłam. W czwartek do gina. Wiem że z Julka też miałam gęsto skórcze dużo wcześniej ale nie pamiętam ile wcześniej
 
Ja nawet nie wiem jak te skurcze wygladaja [emoji14] jedynie co to czasami kluje mnie w kroczu jakby jak chodze, ale nie wiem co to :/ gin moze mi powie na najblizszej wizycie

 
Kamila ja mam dość często te skurcze. W pierwszej ciąży dostalam na to leki i miałam lezec. Teraz lekarz zupełnie inaczej do sprawy podchodzi. Mówi ze macica trenuje, szyjka długa wiec jest ok.
Powiem szczerze ze za nic nie chcialabym juz brać tamtych leków które bralam w ciąży ze starszym, serce mi lomotalo i nie mogłam spać.
Głową do gory! A na najbliższej wizycie upewnisz się ze wszystko jest ok :-)
 
reklama
Vercia mnie też czasami kluje, nie jest to przyjemne. Może dziecko główka w szyjkę uderza? Ponadto od szostego miesiąca czuje napieranie w kroczu. Zwlaszcza gdy kucam.
 
Do góry