reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
No to już mam za sobą USG połówkowe i mam dwie dobre informacje - lekarz powiedział, że nie widzi nic niepokojącego w budowie dzidziusia (bardzo się martwiłam bo test pappa wyszedł nieprawidłowy), no i będziemy mieli córcię. Nie mogę się już doczekać zakupienia sukieneczki przez 8 ostatnich lat kupowaliśmy tylko spodnie
My dzisiaj wyjeżdżamy na święta, więc już dzisiaj życzę Wam zdrowych i wesołych świąt.
 
reklama
@gosiula190 też mam podwyższoną liczbę granulocytów i krwinek białych, co wiąże się ze zmniejszona liczbą krwinek czerwonych, a dodatkowo mam też niską hemoglobinę, czyli nic innego jak anemia. Konsultowałam już to z moim ginekologiem i na razie poradziła dietę bogatą w żelazo, a jeśli wyniki będą się pogłębiać to będę musiałam przyjmować żelazo w tabletkach :) I jak najbardziej zdarza się to bardzo często w ciąży :)
 
Mój mąż zawsze chciał mieć córeczkę. Nawet mówił, że jak będziemy się starać to musimy poczytać o metodach na córeczkę :p Nie zdążyliśmy nawet o nich poczytać bo praktycznie udało się nam (można powiedzieć) za pierwszym razem :p Kiedy już dowiedział się o ciąży stwierdził, że może lepszy będzie syn bo nie wie czy ścierpi w przyszłości, jak naszą córką zaczną się interesować chłopaki :p
 
@E-O no to znacznie dalej niż mi się zdawało. A teraz spojrzałam na tabelkę i tu na otwartym jest nie aktualizowana a szkoda.

Co do tatusia zawsze chciał córcię żeby była słodka i przytulanka. Ale wczoraj w nocy stwierdził, że jednak troche szkoda, że nie chłopak bo nadal sam mecze bedzie oglądał... Pocieszyłam go, że bedzie i tak miał dodatkowego stworka na rower jak tylko nauczy ją jeździć. Więc mu przeszło. Potem dodał: I tak bedę z nią kopać piłkę xP po czym poczuł kopniaka na dłoni.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Wiem, jaka to ulga usłyszeć ze wszystkie badane parametry są w normie :-D Po polowkowych i wizycie u gina lepiej spie! :p
 
A u mnie znowu dziecko wstydliwe.. chociaz ulozylo sie w miare od pupy podgladal, i najpierw mowi chyba chlopak ale nie byl pewny bo nie widac najwazniejszej czesci.. i mowi dziwne bo to juz w tym tyg a jest poczatek 22 powinno byc ewidentnie widac .. a potem mowi a moze dziewczynka? Tylko lechtaczka jest taka wypukla tak to ujął... i sama juz nie wiem on tez nie jest pewnien.. wiec dalej jest wielka niewiadoma [emoji30] czy u was na usg bylo ewidentnie widac wargi sromowe? Dla mnie tak to wygladalo.. ale skoro lekarz nie jest pewien to ja tez...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze możesz zrobić priv usg dodatkowe i tylko takie. Ja byłam na połówkowych prywatnie u genetyka - tego co robił mi pierwsze badania w 12 tyg. Tam dokładnie wszystko pomierzył i osłuchał no i ma niezły aparat, 18go mam usg z luxmed bo tam prowadzę ciążę więc będzie potwierdzenie już w 100 %, a 24 mam wizytę u konowała na nfz gdzie coś wreszcie brzdąkał o podejrzeniu dziecka w gabinecie, ale kto go wie... facet zmienny jest jak chorągiewka. Jak w luxmed wyjdzie wątpliwość, że to niunia będę jęczeć mu do upadłego i nie wyjdę dopóki nie sprawdzi :)
 
reklama
Ja dzwonilam juz do osrodka gdzie robia badania prenatalne, ale ja juz sie nie zalapie.. brak terminow. No a nie wiem czy warto dac 150 zl za wizyte prywatnie i tez moze sie nie dowiem, wgl nie wiem jakie maja sprzety.. sama nie wiem no. Bede musiala zaczekac niestety, dziewczyna mi wczoraj napisala ze bede miec dziewczynke tak wynika z mojego zdjecia usg z 6 tyg, podobno jest takie cos ze jesli zarodek jest po lewej stronie macicy to ma byc dziewczynka a po prawej chlopak, czy mozecie popatrzec na swoje zdjecie usg z miedzy 6 a 9 tyg i czy u was sie to sprawdza? Ciekawosc mnie zzera co tam siedzi no [emoji24][emoji24]

1492176366-aaaaaa.jpeg


Podobno sie to sprawdza na 97 %

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry