reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, to tylko mój jest takim ekshibicjonistą??? :p
Pamiętam jak jechalam do swojego lekarza (to był chyba początek czwartego miesiąca) z nadzieja na dziewczynke a on mi na to ze jest stuprocentowy facet i maz stawia wódkę!:p
Na każdej wizycie pierwsze co widać na USG to rozkraczonego małego chłopca :-D
 
reklama
@aneczqa u mnie to samo :) Buzke zaslania jak tylko może A klejnoty pokazuje :) nawet zdjęcia buzi nie może zrobić :) Ale z mała to samo było :) od 14 tygodnia tak jak i teraz wiem co będzie :)
 
Najwidoczniej, takie bezwstydne są te niektóre dzieci :p
Ze starszym synem poznalam płeć dopiero pod koniec szóstego miesiąca, ale to było 13 lat temu i sprzęt do USG dużo gorszy.
To trzymamy kciuki za Dziewczyny żeby poznały plec i mogly rzucic się w wir maluchowych zakupow :-D
 
Dominika, dodaj jeszcze ze najwięcej zdjęć mam tych które przedstawiają właśnie klejnoty :p
Udało się zrobić jedno zdjęcie buzki, profilowe, w poniedziałek na polowkowych
 
Cześć Dziewczyny!! Właśnie trafiłam na to forum szukając opinii itp. sierpniowych mam :) Ja mam termin a 11 sierpnia (23 tydzień). Już od dawna wiemy, że będziemy mieć dziewczynkę. Imię też już wybrane: Zuzanna :) Serdecznie Wam wszystkim gratuluję :) Życzę dużo zdrowia i samych pogodnych dni ;)
 
@aneczqa mój synek już około 13 tygodnia pokazał co tam ma. Nóżki zadarte do góry i rozłożone pod dziwnym kątem, aż sama bez problemu zauważyłam, że będzie Filipek :D
Tak nawiasem mówiąc czy któraś z Was miała może podwyższoną liczbę granulocytów i krwinek białych? Podobno w ciąży to normalne...
 
cześć dziewczyny , jestem tu nowa. Czekam na synka 12 siernia. Mam pytanie w którym szpitalu zamierzacie rodzic?czy wy też boicie się ,że nie przyjmą was do szpitala bo jest baby boom na wakacje?
 
Gosiula to nie fajnie u Was z tym szpitalem.Daleko masz do sąsiedniego miasta?
Anitek gratuluję.Ja miałam robiony test pappa.Czemu pytasz?
Ja miałam też robioną amniopunkcję bo bałam się czy test pappa nie ma racji.U nas było podejrzenie zd....ale usg było ok.
Aneczqa gratuluję dobrych nowin.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry